fbpx

ייעוץ ארגוני לעסקים

ייעוץ ארגוני לעסקים חשוב לא רק בגלל הצורך הניהולי, אלא בעיקר בגלל הסדר והארגון הנחוצים כל כך ע"מ להביא את העסק להצלחה. קראו הכל, והתחילו לשנות..!
ייעוץ ארגוני לעסקים, סדר וארגון, היררכיה

זה לא סוד שהיום, כל עסק צריך שיהיה לו מי שמייעץ ומלווה על מנת להצליח. ומדוע? ישנם היבטים רבים שבעלי עסקים ומנהלים אינם לוקחים בחשבון כאשר הם מקימים עסק, וכך ישנם עסקים רבים שנסגרים לאחר שהעסק שלהם לא הצליח, או גרוע מכך, ניתן לראות עסקים רבים נופלים, לדוגמא פושטים רגל ואז המצב כמובן מסובך יותר. יועצים עסקיים מגיעים במיוחד כדי לפתור את הבעיה הזו של ניהול עסק כושל. חברות אלו מספקות ייעוץ ארגוני לעסקים, הם מגיעים עם כלים מקצועיים, עם ניסיון וידע בתחום הכלכלי, עסקי, מקצועי וניהולי וכך יכולים להעניק עזרה וליווי לבעלי העסקים.

כאשר ייעוץ עסקי מגיע מחוץ לחברה, הוא רואה את התמונה הכוללת והגדולה, בניגוד למי שנמצא בתוך החברה ולעתים יכול להיות מוטה מסיבות כאלו ואחרות ורואה את התמונה באופן סובייקטיבי יותר. כך קורה כאשר קיימים משברים בעסק, ואנשים מתוך החברה לא מזהים אותם היות והם רואים את הדברים בצורה סובייקטיבית, היועץ שמגיע מבחוץ יכול לתת את חוות דעתו המקצועית כאשר הוא אינו מוטה, אינו ‘מתאהב’ במוצר, ועל כן הדעה שלו לגמרי אובייקטיבית. בצורה זו הוא יכול לנתח את הבעיות של החברה ולספק לה מענה הולם.

יעדים/מטרות

ייעוץ ארגוני לעסקים עונה בנוסף גם על הצורך הניהולי

חברות רבות אינן מצליחות משום שהן לא מנהלות את העובדים שלהם בצורה הנכונה, ואף לעתים זה מגיע בשלב מוקדם יותר, כאשר הגיוס עצמו אינו נעשה כשורה. יועץ עסקי, בעזרת הכלים המקצועיים שלו, מייעץ כיצד יש לגייס עובדים בצורה תקינה, כך שהם יהיו יעילים וישיגו תוצאות טובות, מה שבסופו של דבר משתלם לעובד ולחברה.

הכשרת עובדים צריכה להיעשות בצורה נכונה, כיצד? יש להגדיר את המשרה ודרישותיה באופן מדויק, בלי שיעלו שאלות ותהיות, יש לדאוג לבצע ראיון עם שאלות שיסייעו להבין מי האדם העומד מולך ומהם כישוריו. פעמים רבות אנו רואים עובדים שעוברים תהליך של כניסה לחברה, מושקע בהם זמן וכסף, כאשר ההנחה היא שבתחילת עבודתם הם לא אפקטיביים אך הם לומדים ומתייעלים עם הזמן.

הצלחה עסקית, שקי כסף

יצירת היררכיה בארגון – מנהלים ועובדים

מלבד גיוס העובדים, קיימות בעיות גם בניהול העובדים בזמן עבודתם, לעתים הם אינם יודעים בדיוק מה הגדרת התפקיד שלהם, מי הממונה עליהם, מה סדר העבודה שעליהם לעבוד לפיו וכדומה. בנוסף לכך, תפקיד היועץ לייעץ בנושא יחסי עובד מעביד – איך לשפר את היחס בין העובד למעסיק שלו, איך לגרום לכך שהעובד יראה במעסיק שלו דמות כריזמטית ויקשיב להוראותיו, וכן איך ידאג המעסיק לתגמל את העובד ולגרום לו להרגיש טוב ושמאמינים בו. אין זה סוד שכשעובד אינו מרוצה הוא לא יעיל למערכת, ובסופו של עניין החברה ניזוקה מכך. ולהפך, עובד מרוצה יספק תוצאות טובות יותר ויועיל לחברה כולה.

שירותי ייעוץ ארגוני לעסקים מאפשר לבעלי החברה וצוות הניהול שלה להתעסק בעבודה האמיתית שלשמה נועדה החברה, וכן לא לבזבז את הזמן והכסף על פעולות שאינן מסייעות לעסק לפעול בצורה בריאה. נוסף לכך היא מאפשרת לעסק לגדול מבחינת הכנסות ורווחים. עסקים רבים קמים ונופלים על ניהול לא נכון, כאשר לעתים המחשבה היא שאין מי שיכול לתת לי עצות ולדעת יותר טוב ממני בענייני החברה שלי. אך ניתן לראות שדווקא יועץ עסקי יכול לספק עבורך את הכלים המקצועיים להשגת מטרות העסק.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדוק את איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים בארגון אשר נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד והאם הוא

התייעלות עסקית

המטרה של כל עסק שנפתח הוא לעבור את השנה הראשונה אשר נחשבת כקשה ביותר ואינה מביאה לרווחיות של העסק ולאחר מכן להתחיל בתהליך של התייצבות

English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?