fbpx

איך להניע את הצוות שלי קדימה?

מעוניינים לדעת איך להניע את הצוות שלי קדימה? בקרו במדריך המקיף עם הטיפים הכי שווים שיגרמו לצוות שלכם לעבוד ביעילות. המאמר שיעשה לכם סדר - בקרו.
עבודה, הנעת הצוות

“השלם גדול מסך חלקיו” האומנם? האם כל צוות יגיע להישגים טובים?  לא בהכרח… אכן כאשר מקימים צוות יש פוטנציאל אדיר אך כדי למקסם תוצאות צריך לדאוג למספר דברים…

נתחיל בפרסומת לעידוד נסיעה בתחבורה ציבורית.. לא מבינים איך זה קשור? תצפו ותבינו..

עכשיו כשברור לכולנו התועלות בצוות שעובד טוב ביחד, בואו ננסה להבין איך מגיעים לשם?

האם אתם סומכים על הצוות שלכם?

הצוות שלכם צריך לחוש ברוח הגבית שלכם ולדעת שאתם מגבים אותו בכל החלטה שלו. אם החלטתם להאציל סמכויות ולבקש מהצוות שלכם להשיג מטרה מסוימת, אז תנו לו את האמון הנדרש. בלי זה, הם ירגישו  בלי שיניים ומהר מאוד הכול יתמסמס.

מה המטרה?

לאתגר, לאתגר ולאתגר- כדי למקסם את הפוטנציאל הצוותי יש לקבוע ביחד עם הצוות מטרה מאתגרת, ברורה ומדידה. שיתוף בקביעת המטרות ואיך משיגים אותן, יבהיר לכל חברי הצוות מה נדרש מהם לעשות ואיך? ויותר מכל יהפוך את הצוות למחויב להגשמת המטרות.

מה יוצא לי מזה?

כדי שהצוות יפעל למען מטרה משותפת, יש לייצר לכל אחד משמעות אישית בהשגת המטרה ולהסביר איך היא מובילה להגשמת המטרה האישית. חיבור בין המטרה המשותפת לאישית, ימנע קונפליקטים ורצון לחבל בפעילות הצוותית למען השגת האינטרס האישי, ייצר ערבות ותלות הדדית וימקד את הצוות בהשגת היעד המשותף.

זמן, כסף ומשאבים?

כמו שאי אפשר להכין לחם בלי תנור כך אל תצפו שהצוות שלכם ישיג תוצאות בלי הכלים המתאימים.  זמן, כסף ומשאבים נחוצים לצוות שלכם כדי שיוכלו להשיג את המטרות. תפקידכם לדאוג להסיר את המכשולים הבירוקרטיים ולספק את הכלים שייצרו את הנתיב המהיר להשגת המטרה. עם קצת יצירתיות תוכלו לנצל ולתעל את המשאבים הקיימים עבור המטרה הצוותית.

עבודה, משרד, מחשבים

למה צריך אותי? למה אני חשוב?

כפי שראיתם בסרטון, לכל אחד היה את המיקום הספציפי והייחודי שלו כדי להשיג את המטרה. חברי צוות שאינם מבחינים בתרומתם למאמץ הקבוצתי מהר מאוד יאבדו עניין ויגררו את כל הצוות לבטלה ועצלנות. כדי שכל אחד ירגיש שהוא נחוץ להשגת המטרה, תתאימו לכל חבר צוות את התפקיד שבו הוא ימקסם את חוזקותיו ותתקשרו את תרומתו הייחודית לצוות.

איך מתמודדים עם הבלתי צפוי?

אל תתנו לצוות שלכם פתרונות על מגש של כסף, תלמדו אותם איך לפתור את הבעיות בעצמם. תראו להם איך באמצעות יצירתיות ויוזמה אפשר לנצח כל אתגר. צוות שעסוק בלמידה מתמדת, יוזמה וחדשנות יצליח בכל סיטואציה ויגשים כל מטרה.

מי יתפוס אותי כשאני אפול?

גאוות יחידה ורוח הצוות ייצרו מערכות יחסים המבוססות על אמון וכבוד הדדי. תדעו לייצר תחושות של שותפות ושייכות ותבהירו כי במסגרת הקבוצתית, כולם ערבים אחד לשני ונמצאים שם למען חברי הצוות. תחושות אלו יעזרו להם לתמוך אחד בשני וביחד לעמוד באתגרים גם בתקופות הפחות פשוטות להשגת המשימה.

יישמו את כללים אלו ותראו איך באמצעות שיתוף העובדים, תיאום ציפיות וצוות מגובש אפשר לייצר צוות מנצח שמגביר את אפקטיביות הארגונית.

רוצים לדעת איך להניע את הצוות שלכם?  אשמח לעמוד לרשותכם.

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדוק את איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים בארגון אשר נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד והאם הוא

התייעלות עסקית

המטרה של כל עסק שנפתח הוא לעבור את השנה הראשונה אשר נחשבת כקשה ביותר ואינה מביאה לרווחיות של העסק ולאחר מכן להתחיל בתהליך של התייצבות

English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?