fbpx

ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי

נאמר ויש לכם רעיון אדיר , שירות או מוצר חדש ואתם פשוט יודעים שהוא נועד להצליח, אבל, מהו השלב הבא – כיצד תוכלו לתרגם את החזון הזה לתוכנית פעולה ברורה?
או אולי, העסק שלכם עובד נהדר כבר תקופה, אך לאחרונה, ישנה ירידה במכירות, תהליכים נעים באיטיות יותר ונראה כי יש צורך בשינוי והיערכות חדשה. הכירו את הייעוץ האסטרטגי – תהליך יצירתי ופרקטי כאחד אשר מספק מענה אדפטיבי למגוון צרכים במציאות עסקית משתנה. מהו ייעוץ אסטרטגי, למי הוא מתאים ומתי כדי להיעזר בו ? הכל על כך, במאמר שלפניכם.

בין אם אתם עסק חדש בתחילת דרכו, או חברה ותיקה ומבוססת, כולנו כאחד, זקוקים לאסטרטגיה. אסטרטגיה היא כלי חיוני בהתנהלות העסקית שלנו ללא תלות בגודל או באופי הארגון. היא משרטטת את הדרך של מיתוג העסק שלנו, מתווה יעדים, קהלי יעד, חוזקות ובידול כנגד המתחרים ואף מסייעת לנו להתנהל בסביבה עסקית דינמית ומרובת תחרות. מתוך כך, יותר ויותר עסקים נעזרים בייעוץ אסטרטגי בכדי לדייק את דרכם המקצועית ולממש יעדים.

מהו ייעוץ אסטרטגי ומהי תרומתו הרבה להצלחתם? היועצים של חברת Minded ייעוץ עסקי – חברת הבוטיק המובילה לשירותי ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי וייעוץ ארגוני, ריכזו עבורכם את כל המידע החשוב במאמר הבא:
מציאות משתנה מחייבת יצירתיות ותנועה, לצד כלים פרקטיים
כבעלי עסקים, אנחנו חולקים מציאות מאתגרת ומרובת שינויים. הסביבה העסקית שלנו משתנה תדיר, התחרותיות הגבוהה לצד התנאים הסביבתיים והעסקיים מחייבים אותנו לאדפטיביות, גמישות ויצירתיות. בכדי להצליח ולשמר את ההצלחה שלנו לאורך זמן, עלינו להדגיש את הייחוד והבידול במוצר או בשירות שלנו, כנגד המתחרים, ולתעל אותם לכדי ערך אמיתי עבור הלקוחות שלנו, באופן שיאפשר לנו לממש מטרות ויעדים.

במהלך דרכנו כיועצים כלכליים לעסקים, פגשנו בעסקים רבים ומגוונים. חלקם עסקים מתחילים, אשר נזקקו לגיבוש אסטרטגיה מא’ ועד ת’, אשר תאפשר להם לממש רעיון לדרך מעשית ולהתנהל בסביבה העסקית שלהם וחלקם עסקים ותיקים, כאלו הנדרשו לייעוץ אסטרטגי בעקבות מוצר חדש או שינויים בסביבה העסקית שלהם. כך או כך, הייעוץ האסטרטגי העצים את היכולת שלהם להתנהל באופן מדויק בנקודות זמן שונות ונתן להם כלים מעשיים למקסם את פוטנציאל הרווח שלהם.

ייעוץ אסטרטגי

מהו ייעוץ אסטרטגי ומהן מטרותיו

ייעוץ הינו תהליך של חשיבה דינמית ויצירתית, אשר מוכוון למימוש מטרות העסק בטווח הקרוב והרחוק. בכדי להשיג את המטרות הללו, בתהליך הייעוץ האסטרטגי נקבעים יעדי העסק, החברה או הארגון ועל פיהם מגובשת תכנית פעולה מוסדרת ופרקטית המורכבת מסדרת שלבים טקטיים. במסגרת התוכנית, ניתן דגש על ייחוד והבלטת יתרונות יחסיים ביחס לאלו של המתחרים בשוק בהתייחס לאופיו של העסק, ייצור, מכירות, שירות וכד’. בשורה התחתונה, ייעוץ אסטרטגי מדוייק, אשר מתבצע באופן מקצועי, מסייע לעסקים ולחברות לבצע בדיקת מצב ועדכון בהתאם לתנאי השוק לצד בנייה ודיוק של האסטרטגיה השיווקית והעסקית כך שיוכלו להישאר עדכניים ,רלוונטיים וכמובן, רווחיים , בכל זמן נתון.

מתי נוכל להיעזר בייעוץ אסטרטגי

כאמור, ייעוץ אסטרטגי הוא כלי חשוב בכל שלב במחזור חיי העסק. הוא מסייע לעסקים, חברות וארגונים לשמור על חדשנות ועדכניות ועל היכולת להמשיך ולהיות רלוונטיים בשווקים משתנים. תהליך של ייעוץ אסטרטגי הינו ממוקד מטרה, ונמשך לרוב בין חודשיים לחצי שנה לכל היותר. במסגרתו ניתנת תוכנית הוליסטית ומוגדרת, ישימה ופרקטית, אשר מטרתה לשרת ולעדכן את אותם צרכים ייחודיים המאפיינים את החברה. הייעוץ מסייע לעסקים בעיצוב והתאמה של האסטרטגיה שלהם למציאות משתנה ותנאי שוק דינמיים אשר הינם מנת חלקם של בעלי עסקים רבים.

תהליך הייעוץ מתאים במיוחד עבור חברות אשר נקלעו לקושי או למשבר וזקוקות ליועץ אסטרטגי בעל יכולת לתכנן ולהניע הליכי שינוי המותאמים לסביבה החיצונית של הארגון. בנוסף, הוא אידאלי עבור חברות אשר מבקשות להשיק שירות חדש או שוקלות התרחבות לשווקים נוספים ויוכלו להיתרם מתהליך של ייעוץ אסטרטגי אשר יאפשר להן לבצע את המהלך העסקי באופן הנכון ביותר עבורן.

מצג מדדים

חברת Minded – בהתאמה אישית לצרכים שלכם

נעים להכיר, אנחנו חברת Minded , חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לעסקים קטנים ובינוניים בתחומי הקמעונאות, מזון, מסחר ושירותים כולל ליווי לחברות, וליווי לארגונים.
אצלנו ב-Minded , הלקוח הוא מהות כל תהליך. אנו רואים חשיבות רבה ומרכזית לעזור לכל עסק להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות ומסירות לעסק ולערכיו. תהליך הייעוץ שלנו כולל מתן ליווי אישי ומקצועי לכל אורכו, כך שתוכלו לקבל מענה לכל צורך במהלך הדרך.

בעידן התחרותי של ימינו, ייעוץ עסקי ובניית אסטרטגיה לניהול ותפעול העסק הינם כלים חיוניים המאפשרים לכם התנהלות נכונה וגידול ברווחיות. אסטרטגיה מדויקת היא המפתח להתפתחות וצמיחה, ייעול ההתנהלות הפיננסית בעסק וגיוס לקוחות חדשים. ייעוץ לעסקים קטנים או גדולים הוא אחד השירותים המבוקשים בכל הליך של ליווי עסקי ולא בכדי. הוא מאפשר לעסקים רבים הנמצאים במצבי “תקיעות”, את אותו פוש ממוקד המסייע להם לנוע קדימה.

תהליך הייעוץ האסטרטגי שלנו נבנה כמסלול ייחודי ויוצא דופן אשר מספק מעטפת כוללת לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים וכן מענה לפיתוח מוצרים או שירותים חדשים. התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח המיידי וכן לטווח הארוך בהתבסס על ניטור אספקטים שונים בהתנהלות היומיומית, בפעילות העסקית והתזרימית.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולגלות כיצד תוכלו גם אתם לצמוח, להתפתח ולממש יעדים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הגדלת המכירות בעסק

הגדלת מכירות בעסק היא בסופו של יום המטרה העיקרית של כל עסק, אבל לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. הרבה מאוד גורמים מעורבים בתהליך, ועל

תהליכי מכירה

שיווק של מוצר או שירות הוא תהליך הדרגתי ומורכב. אולם, רבים מהמשווקים לא מבינים כי תהליך השיווק הוא רק נקודת ההתחלה של גולת הכותרת- המכירה

מודל עסקי

המושג “מודל עסקי” הינו מושג דינמי, חדשני וגמיש. יצירת מודל עסקי חיונית לניהול עסקי לעסק ולתפעולו המוצלח. מהו מודל עסקי מוצלח ומהי חשיבותו – צוות

ניהול סיכונים

בשנים האחרונות עלה לכותרות מושג ניהול הסיכונים כאחד התהליכים החשובים והמשמעותיים בארגונים. כאשר הוא מבוצע כהלכה, ניהול סיכונים מאפשר לעסקים וחברות התנהלות עקבית ויציבה במישורים

ניהול עסקי

כמו הרבה כללים אחרים, גם ניהול עסקי נכון נחלק לשלושה כללי זהב: ניהול פיננסי נכון שיווק ומכירות נכונים ויעילים חלוקת זמן ומוטיבציה עסקים רבים סובלים

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?