fbpx
מי אנחנו?

אודות חברת מינדד

חברת Minded ייעוץ עסקי – הינה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לעסקים קטנים ובינוניים בתחומי הקמעונאות, מזון, מסחר ושירותים.

מה אנו מציעים?

כ-41,000 עסקים נסגרים בכל שנה עקב אי תשומת לב לייעוץ עסקי שינהל אותם נכון. בזכות ליווי עסקים ממגוון תחומים והיכרות מעמיקה עם מעל ל-100 מודלים עסקים שונים, אנחנו יודעים כיצד להוביל אותך להצלחת העסק שלך אודות לניסיון הרב שרכשנו והידע המקצועי שלנו.

Minded מציעה שירותי ייעוץ עסקים לחברות בגודל ארגוני של עד כ-150 עובדים ובנוסף לרשתות בהתהוות. סל השירותים רחב וכולל בין היתר: ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון, ניהול תקציב, פיתוח ארגוני, ייעול תהליכי עבודה, פיתוח לרשת ובדיקת היתכנות עסקית.

כל תהליך הייעוץ נעשה לצד ליווי והטמעה של תוכניות עבודה ארגוניות, ליווי אישי של הדרג הניהולי ותוכניות אופרטיביות לניהול תקציב נכון לעסק שלך.

אודות חברת MINDED

הדגש שלנו לבעלי עסקים

אצלנו ב-Minded אנו רואים חשיבות רבה ומרכזית לעזור לכל עסק להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות לך ולעסק ומתן ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך. אצלנו עובדים בהתמדה, תשוקה והנאה ורואים כל פרויקט כאתגר חדש.

אין ספק שללא ייעוץ עסקי, בעידן התחרות של היום, קשה מאוד לשרוד. גם אם יש לך רעיון מצוין לעסק נחוץ. צריך פה גם חכמת ניהול נכונה.

מה מניע אותנו?

התשוקה שלנו לבעלי עסקים

הצוות שלנו

הצוות המנצח של מינדד

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED

אורי מלר

שותף

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין ובעל הסמכה של יועץ אישי מטעם האוניברסיטה הפתוחה וחברת תות.
בעל ניסיון עשיר ביזמות עסקית ובעלים של מספר רב של עסקים ומיזמים בעבר ובהווה.
חבר בלשכת היועצים העסקיים בישראל.

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED

עדי איצקין

שותפה

בעלת תואר ראשון במדעי החברה ניהול וכלכלה ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה בן גוריון. מרצה באוניברסיטה הפתוחה בתחום מנהל עסקים ובמרכז האקדמי פרס וחוקרת את תחום הנעת עובדים וקבלת החלטות בארגונים. חברה באיפ”א (האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני).

אנו תמיד שואפים למעלה

החזון שלנו

אנו שואפים להיות חברת ייעוץ עסקי חוצת גבולות אשר מובילה ומנהיגה את התחום. אנו נשאף לסייע ולעזור לכל בעל עסק ולהוביל אותו להצלחה עסקית.

אנו יודעים כי על ידי אכפתיות, נחישות, תשוקה והנאה נוכל לקדם את לקוחותינו אל עבר מטרותיהם ולספק להם פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל עסק.

אנו מאמינים כי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים איתנים, הם המפתח להצלחתנו. תמיד נוביל לעשייה משותפת וליצירת מערכת יחסים המבוססת על אמון והצלחה הדדית.

נגן וידאו
בין לקוחותינו:
לקוחות מינדד משתפים

המלצות חמות של לקוחותינו

"אורי מלר הוא היועץ העסקי מספר 1 בארץ... הצליח לקדם את העסק שלי ולהכפיל את ההכנסות בתקופה קצרה"
אילן גבע
אילן גבע
לקוח מרוצה
אני כבר עובד בשיתוף עם עדי מהחברה על פרויקט כבר חודשים לא מעטים. אנחנו מתקדמים בקצב טוב, מגיעים לתוצאות מעניינות ומצליחים לשפר את היכולת של הלקוחה המשותפת.
אני מאוד אוהב לעבוד עם החברה - מעבר למקצועיות הנדירה, עדי ואורי מראים אכפתיות ענקית לכל לקוח. רק תמשיכו ככה
סער ברעם
סער ברעם
לקוח מרוצה
כבר מהרגע הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון!
מינדד ליוו אותי בכל שלבי העסק, היו זמינים עבורי כל הזמן ונתנו לי את המענה הטוב ביותר שעבורו פניתי אליהם. אין ספק שמדובר בחברה משכמם ומעלה. מומלץ!
שלמה ראש
שלמה ראש
לקוח מרוצה
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?