fbpx

אודות חברת MINDED

חברת Minded יעוץ עסקי הינה חברת בוטיק המספקת שירותי יעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לעסקים קטנים ובינוניים בתחומי הקמעונאות, מזון, מסחר ושירותים. כ-41,000 עסקים נסגרים בכל שנה עקב אי תשומת לב לייעוץ עסקי שינהל אותם נכון. בזכות ליווי עסקים ממגוון תחומים והיכרות מעמיקה עם מעל ל-100 מודלים עסקים שונים, אנחנו יודעים כיצד להוביל אותך להצלחת העסק שלך אודות לניסיון הרב שרכשנו והידע המקצועי שלנו.

Minded מציעה שירותי ייעוץ עסקים לחברות בגודל ארגוני של עד כ-150 עובדים ובנוסף לרשתות בהתהוות. סל השירותים רחב וכולל בין היתר: ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון, ניהול תקציב, פיתוח ארגוני, ייעול תהליכי עבודה, פיתוח לרשת ובדיקת היתכנות עסקית.

כל תהליך הייעוץ נעשה לצד ליווי והטמעה של תוכניות עבודה ארגוניות, ליווי אישי של הדרג הניהולי ותוכניות אופרטיביות לניהול תקציב נכון לעסק שלך.

הדגש שלנו לבעלי עסקים

אצלנו ב-Minded אנו רואים חשיבות רבה ומרכזית לעזור לכל עסק להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות לך ולעסק ומתן ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך. אצלנו עובדים בהתמדה, תשוקה והנאה ורואים כל פרויקט כאתגר חדש.

אין ספק שללא ייעוץ עסקי, בעידן התחרות של היום, קשה מאוד לשרוד. גם אם יש לך רעיון מצוין לעסק נחוץ. צריך פה גם חכמת ניהול נכונה.

הערכים שמניעים אותנו

התשוקה להצלחה

אנחנו נהנים מהדרך, בשבילנו ייעוץ זה לא רק עבודה. זאת גם שמחת חיים. כל ייעוץ חדש הוא הרפתקה חדשה שכמו באגדות… מסתיימת בסוף טוב! העשייה היומיומית היא ההנאה שלנו, וכל פעם מחדש שאנחנו רואים את העסק שלך צועד קדימה - בשבילנו זה אומר הכל. תשוקה והנאה תורמת לתהליך להיות יותר כיפי ויותר חשוב - הרבה יותר מצליח.

מוסריות ונאמנות

אנחנו מאמינים באתיקה עסקית, בשבילנו זה נכון לכל תהליך. כאשר אנחנו ניגשים לפרויקט ייעוץ, אנו באים בגישה החשובה ביותר - כנות. המטרה המרכזית שלנו היא הצלחת העסק שלך. הנוסחה שלנו לצמיחה עסקית שמביאה תוצאות היא אפקטיבית ופורצת דרך בתחום זה. כאשר העסק לו אנו מייעצים משגשג, אנו יודעים שהצלחנו. וזאת? ההצלחה האמיתית

מצוינות עקבית

הרצון העז להיות הטובים ביותר משאיר אותנו תמיד עם היד על הדופק. אנו מודעים לשינויים התמידיים בעולם העסקים, ובגלל זה הצוות שלנו בעל רצון עז ללמוד ולהשתכלל כל פעם מחדש, תהליכי העבודה הממוקדים שלנו עוזרים לתוצאות העסקיות שלך להתייעל, להשתפר - וליהנות מהצלחה ורווחיים. תתכונן לתוצאות יוצאת דופן כי מצוינות מובילה לתוצאות.

מחויבות ואכפתיות

אנחנו מבינים שהעסק שלכם הוא הדבר שהכי חשוב לכם. אנחנו נעזור לכם להשיג את המטרות המדויקות שאתם רוצים לעסק שלכם תוך הקשבה, התייעצות ושיתוף פעולה מלא אתכם - בעלי העסק! צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב ויודע שמחויבות ואכפתיות להשגת מטרות העסק הן ערך עליון ולכן השירות המתקבל הוא חדשני, מלהיב ודינאמי.

החזון שלנו

אנו שואפים להיות חברת ייעוץ עסקי חוצת גבולות אשר מובילה ומנהיגה את התחום. אנו נשאף לסייע ולעזור לכל בעל עסק ולהוביל אותו להצלחה עסקית.

אנו יודעים כי על ידי אכפתיות, נחישות, תשוקה והנאה נוכל לקדם את לקוחותינו אל עבר מטרותיהם ולספק להם פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל עסק.

אנו מאמינים כי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים איתנים, הם המפתח להצלחתנו. תמיד נוביל לעשייה משותפת וליצירת מערכת יחסים המבוססת על אמון והצלחה הדדית.

הצוות המנצח שלנו

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין ובעל הסמכה של יועץ אישי מטעם האוניברסיטה הפתוחה וחברת תות. בעל ניסיון עשיר ביזמות עסקית ובעלים של מספר רב של עסקים ומיזמים בעבר ובהווה. חבר בלשכת היועצים העסקיים בישראל.
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
בעלת תואר ראשון במדעי החברה ניהול וכלכלה ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה בן גוריון. מרצה באוניברסיטה הפתוחה בתחום מנהל עסקים ובמרכז האקדמי פרס וחוקרת את תחום הנעת עובדים וקבלת החלטות בארגונים. חברה באיפ"א (האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני).
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?