fbpx
מי אנחנו?

אודות קבוצת MINDED

קבוצת Minded ייעוץ הינה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לעסקים, חברות וארגונים. קבוצתנו כוללת את מרצים איכות המאגדת בה מעל ל-300 מרצים, מנחים ויועצים מקצועיים ממגוון רחב של תחומים. אנו מתחייבים לשירות אישי, מקצועי, אחראי ויצירתי ללקוחותינו. 

מה אנו מציעים?

Minded מציעה שירותי ייעוץ עסקי לעסקים וחברות. כמו כן, אנו מומחים בפיתוח רשתות עצמאיות ורשתות בזכיינות. סל השירותים רחב וכולל בין היתר: ליווי עסקי, ליווי מנהלים ומנכ"לים, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון, ניהול תקציב, פיתוח ארגוני, ייעול תהליכי עבודה, פיתוח לרשת ויבוא ויצוא רשתות.

כל תהליך הייעוץ נעשה לצד ליווי והטמעה של תוכניות עבודה ארגוניות ועסקיות, ליווי אישי של הדרג הניהולי ותוכניות אופרטיביות לניהול תקציב נכון לעסק שלך.

אודות חברת MINDED

הדגש שלנו לבעלי עסקים

אצלנו ב-Minded אנו רואים חשיבות רבה ומרכזית לעזור לכל עסק להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות לך ולעסק ומתן ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך. אצלנו עובדים בהתמדה, תשוקה והנאה ורואים כל פרויקט כאתגר חדש.

אין ספק שללא ייעוץ עסקי, בעידן התחרות של היום, קשה מאוד לשרוד. גם אם יש לך רעיון מצוין לעסק נחוץ. צריך פה גם חכמת ניהול נכונה.

מה מניע אותנו?

התשוקה שלנו לבעלי עסקים

הצוות הניהולי שלנו

אורי מלר
יועץ עסקי ופיננסי ויזם 
מלווה מנהלים ומנכ"לים
שותף                        
אורי מלר

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין ובעל הסמכה של יועץ אישי מטעם האוניברסיטה הפתוחה וחברת תות.בעל ניסיון עשיר ביזמות עסקית ובעלים של מספר עסקים ומיזמים בעבר ובהווה. חבר בלשכת היועצים העסקיים בישראל.

עדי איצקין
יועצת ארגונית ועסקית ויזמת
מרצה באקדמיה ובארגונים   

שותפה                              

עדי איצקין

בעלת תואר ראשון במדעי החברה ניהול וכלכלה ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה בן גוריון. מרצה באוניברסיטה הפתוחה בתחום מנהל עסקים ובמרכז האקדמי פרס וחוקרת את תחום הנעת עובדים וקבלת החלטות בארגונים. חברה באיפ"א (האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני).

רונית גינזבורג
יועצת עסקית ופיננסית     
מנהלת מחלקת זכיינות      

                         

רונית גינזבורג
אוהד אברהם
מנהל מחלקת פרסום ודיגיטל                    
אוהד אברהם

בעל תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בפרסום ושיווק מטעם אוניברסיטת אריאל. בעל ניסיון רב ועשיר במגוון רחב של פלטפורמות שיווקיות, כתיבת תכנים וניהול קמפיינים בדיגיטל.

אנו תמיד שואפים להכי טוב שאפשר

החזון שלנו

אנו שואפים להיות חברת ייעוץ עסקי חוצת גבולות אשר מובילה ומנהיגה את התחום. אנו נשאף לסייע ולעזור לכל בעל עסק ולהוביל אותו להצלחה עסקית.

אנו יודעים כי על ידי אכפתיות, נחישות, תשוקה והנאה נוכל לקדם את לקוחותינו אל עבר מטרותיהם ולספק להם פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל עסק.

אנו מאמינים כי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים איתנים, הם המפתח להצלחתנו. תמיד נוביל לעשייה משותפת וליצירת מערכת יחסים המבוססת על אמון והצלחה הדדית.

נגן וידאו
בין לקוחותינו:
לקוחות MINDED משתפים

המלצות חמות של לקוחותינו

"אורי מלר הוא היועץ העסקי מספר 1 בארץ... הצליח לקדם את העסק שלי ולהכפיל את ההכנסות בתקופה קצרה"
אילן גבע
אילן גבע
עורך דין
אני כבר עובד בשיתוף עם עדי מהחברה על פרויקט כבר חודשים לא מעטים. אנחנו מתקדמים בקצב טוב, מגיעים לתוצאות מעניינות ומצליחים לשפר את היכולת של הלקוחה המשותפת.
אני מאוד אוהב לעבוד עם החברה - מעבר למקצועיות הנדירה, עדי ואורי מראים אכפתיות ענקית לכל לקוח. רק תמשיכו ככה
סער ברעם
סער ברעם
אקורייט דיגיטל
כבר מהרגע הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון!
מינדד ליוו אותי בכל שלבי העסק, היו זמינים עבורי כל הזמן ונתנו לי את המענה הטוב ביותר שעבורו פניתי אליהם. אין ספק שמדובר בחברה משכמם ומעלה. מומלץ!
שלמה ראש
שלמה ראש
ביזט דיגיטל
MINDED - ייעוץ עסקי