fbpx

פיתוח ארגוני

חברת MINDED מספקת שירותי פיתוח ארגוני הכוללים ניהול, סדר וארגון בדגש על הצבת יעדים והשגתם. לנו כלים מיוחדים לפיתוח ארגוני, אשר יקח את העסק שלכם קדימה.
פיתוח ארגוני, הירככיה וסדר

פיתוח ארגוני, הינו תחום אשר מקבץ יחדיו תיאוריות התנהגותיות, מדעיות, אסטרטגיות, שיטות וערכים. תיאוריות אלה, הן שימושיות לטובת הטמעה של שינוי תפיסת העבודה בארגונים השונים. יש לפתח את ההון האנושי (העובדים) ובכך בעצם, לשפר את ביצועי הארגון עצמו. בארץ יש צורך בנוכחות של יועץ עבור פיתוח ארגוני. מי שלמד את התחום, יודע, כי מדובר על לימודים מאסיביים ותובעניים. למידה ארגונית יעילה תלויה במנגנונים בתרבות הארגונית ובטכנולוגיה. מדובר על תחום אשר מצריך סובלנות, עידוד של תהליכי ניסוי וטעייה.

עבודה, כלים, חשיבה, יצירתיות

הכלים החיוניים והנחיצות של פיתוח הארגוני

ניתן למצוא כלים חיוניים כשאר כל יועץ המתמחה בפיתוח ארגוני ישתמש בהם  כמו למשל שאלון, שהוא זמין בכל עת ואפקטיבי ביותר לקידום הפיתוח הארגוני. תפקידו של שאלון זה, הינו לאמוד את העמדות של חברי הארגון. בשאלון ניתן יהיה לזהות הבדלים, סתירות או שינוי בחשיבה של התפיסות בקרב חברי הארגון. באמצעות שאלון זה, ניתן יהיה לזהות קשיים. לאחר זיהוי כל הקשיים היועץ יקים דיון בקבוצה, כאשר מטרתו היא למצוא פתרונות לקשיים השונים והסקת המסקנות מהממצאים.

מה תפקידה של חברת ייעוץ?

תפקידה של החברה המספקת שירותי פיתוח ארגוני, הינה לסייע למנהלי הארגון בהבנה ואפיון נכון של תהליכים שונים, כגון ניתוח פונדמנטלי והכוונה היא לדוחות הכספיים על מנת להעריך את ההתנהלות של החברה, המתחרים, השווקים בהם הארגון פועל ועוד. ניתוח זה, מבוסס על נתונים מההווה ומהעבר, על מנת להגיע לתחזיות פיננסיות עתידיות. השלב הבא, הינו שיפור יעילותו של הארגון. הדגש למעשה בייעוץ זה, הוא לפתח את הדגש בעבודה משותפת והמטרה היא שהארגון יפתח מיומנויות לניתוח ההליכים השונים בארגון בצורה עצמאית.

יש לבנות צוות כאשר המטרה המשותפת היא העצמת היחסים בין אנשי הקבוצה, הגדרת תפקידים, חלוקת אחריות ונטילת סמכות. מי שיגדיר את מטרת הצוות, יהיו חברי הקבוצה עצמה. חברי הקבוצה, הם אלה שיגדירו את מטרות הקבוצה על פי סדר העדיפויות. בתהליך חשוב זה, ניתן יהיה לזהות בעיות שעשויות להיווצר בארגון. יש לציין, כי בארץ, משתמשים יותר במושג “ייעוץ ארגוני” פחות מאשר ב”פיתוח ארגוני” הפיתוח הארגוני למעשה, הינו תחום מגוון שרק מתפתח וכולל ייעוץ תוכן בתחומים שונים אשר יהיו רלוונטיים לניהול. זהו בעצם תחום מובהק אשר מדגיש היבטים ותהליכים של שינויים מבורכים בארגונים הזקוקים לייעוץ חיוני זה. עוד בנושא ייעוץ ארגוני.

חברת פיתוח ארגוני, סדר וניהול,

האפקטיביות של פיתוח ארגוני תלויה במטרת הארגון היעדים והמטרות

הצורך בהשכרת שירותיה של חברת פיתוח ארגוני נוצר על מנת לשפר ולפתח את היעילות של הארגון, לשפר את תפוקת הארגון ולהוריד את העלויות. יש לדעת, כי הגברת יעילות הארגון תלויה לרוב, במטרות הארגון וביעדים שמוגדרים מראש. תפקידו של היועץ הארגוני הוא  לבחון את התאמת המטרות ליעדים. מדובר על שיפור החזון הארגוני, למידה, העצמה ותהליכי פתרון בעיות.. מדובר על תהליך מתוכנן של הארגון, כך שניתן יהיה להשיג את המטרות אשר אליהן שואף הארגון. יש לציין, כי חלק מהביצועים של חברת פיתוח ארגוני, כוללים אבחון ארגוני באמצעות ראיונות, סקרים וסדנאות. החברה תטמיע את החזון והערכים.

למעשה, כל הנושא של פיתוח ארגוני, נע בין עבודה על היבטים ממוקדי עובדים כמו: הנעת עובדים, תקשורת פנים ארגונית, פיתוח מנהיגות ובניית צוות מנצח. אם יש להקים יחידה חדשה, יועץ פיתוח ארגוני ימליץ על פעולה זו וכן, הוא ידאג כי תבוצע בנוסף, הטמעת נורמות איכות, מיזוגים ורכישות וזאת, על מנת להעלות את רווחיו של הארגון.

עבודה, צעירים, מחשבים, פגישה עסקית

הקשר של פיתוח ארגוני, דורZ והבינה המלאכותית..

אנו עדים להתפתחות העצומה של הבינה המלאכותית כשאר זו נכנסה כבר לארגונים. גם דפוסי ההתנהגות חדשים, כאשר דפוסי התנהגות קיימים, משתנים כל העת. גם אם דור X, מתקשה לבצע שינויים כה מהותיים כך שדור Z חש נוח יותר, היות ומדובר בדור שגדל ברשתות החברתיות, נולד בעידן הטלפונים החכמים מה שמקל עליהם, היות והטכנולוגיה הינה מנת חלקם כבר שנים.

יש לקחת את כל הנתונים הללו בחשבון, כאשר חושבים להכניס לארגון פיתוח ארגוני. חברת MINDED, הינה חברת בוטיק, אשר מספקת ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לעסקים קטנים ובינוניים. מדובר על ארגונים שונים בתחומי הקמעוניות, מזון, מסחר ושירותים. על מנת שלא תהיו חלק מהסטטיסטיקה העצובה של עשרות אלפי עסקים אשר נסגרים בכל שנה, זה הזמן שתיקחו את הפיקוד לכוון יעיל יותר אנו נסייע לכם להצלחת העסק, לאור הניסיון העשיר והרב שרכשנו במשך השנים

סל השירותים שלנו הוא רחב, כאשר הוא כולל: ליווי עסקי, בניית תכניות עסקיות, גיוס מימון, ניהול תקציב, ייעוץ פיננסי, ייעול תהליכי העבודה ועוד. תנו לנו להוביל אתכם להצלחה כפי שהובלנו עסקים רבים שהפכו לרווחיים והתפתחו לממדים בהחלט מרשימים..

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדוק את איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים בארגון אשר נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד והאם הוא

התייעלות עסקית

המטרה של כל עסק שנפתח הוא לעבור את השנה הראשונה אשר נחשבת כקשה ביותר ואינה מביאה לרווחיות של העסק ולאחר מכן להתחיל בתהליך של התייצבות

English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?