fbpx

פיתוח ארגוני בירושלים

ארגון, סדר, עבודה

ירושלים, עיר הבירה של ישראל, בעלת מספר האנשים הגבוה ביותר מבין כל הערים. זוהי עיר תיירותית מאוד, עם אוכלוסייה מגוונת מאוד בעיקר מבחינת דתות ומגזרים. וככזו, קיימים בה הרבה מאוד בתי עסק, ופועלים בה ארגונים רבים. פיתוח ארגוני בירושלים הוא דבר לא קל לביצוע כלל וכלל.

נתחיל בהסבר קצר על פיתוח ארגוני, מדובר בתיאוריות הקשורות להתנהגות, ערכים, שיטות ואסטרטגיות, המשמשות ליישום שינויים בתפיסת העבודה בארגון, כאשר המטרה היא פיתוח העובדים, שיפור הביצועים ושינויים בהתנהגות והתנהלות העובדים.

המדדים לבחירת רשת

ניהול ארגוני ביעילות

כדי לנהל ארגון בצורה נכונה ויעילה יש צורך בעובדים איכותיים, שעובדים נכון ומפיקים תוצאות מספקות. עובדים שאינם מרוצים בעבודתם, הדבר משפיע על יתר החברים הסובבים אותם, ויכול בקלות להדביק את החבר’ה. מספיק עובד אחד ממורמר שאינו מסופק מעבודתו, להשרות אוירה לא נעימה במקום העבודה.

עובדים רבים אינם מרוצים מתפקידם, לעתים מפני ש’סגרו’ תפקיד שונה בעת הראיון טרם כניסתם לתפקיד, ולעתים משום העובדה שהתפקיד אינו מוגדר לגמרי, כך שיוצא שהם מבצעים עבודה שאינה תואמת את רצונם. בעלי ארגונים רבים מגייסים כוח אדם בצורה לא נכונה, לעתים מעדיפים לקחת עובד שכישוריו אינם תואמים והולמים את התפקיד, אולם מוכן לקבל שכר נמוך יחסית והם מוכנים להתפשר עליו ולעתים אינם מגדירים את המשרה כפי שצריך בזמן הגיוס עצמו וכן יכולות להיות סיבות רבות לגיוס בעייתי. עוד בנושא הערכת עובדים.

כל עובד חדש שנכנס לארגון מקבל חפיפה בצורה מסוימת, משקיעים בו זמן, ולוקח זמן מסוים עד שהעובד הזה הופך רווחי. כל הסיבות שמנינו לעיל, מראים שכאשר עובדים אינם מרוצים בארגון בו הם עובדים, המקור לבעיות נובעות מהתנהלות לקויה של הנהלת הארגון.

פיתוח ארגוני בירושלים | MINDED

פיתוח ארגוני בירושלים לעובדים מרוצים יותר

בסופו של דבר, כאשר העובד אינו מרוצה, מלבד העובדה שזה עלול להשפיע על חבריו לעבודה, זה משפיע גם על התוצרים ועל הלקוחות כפועל יוצא. ומכאן העסק נמצא במקום כלל לא טוב.

פיתוח ארגוני בירושלים נצרך לכל ארגון באשר הוא. כל ארגון שרוצה לבצע שינויים בהתנהלות שלו מול העובדים ועם העובדים. לכל ארגון קיימת מטרה שלשמה הוקם, וכדי להשיג אותה הוא צריך ליישם את השינויים שיש לבצע.

כיצד יודע הארגון אילו שינויים עליו לבצע בכדי להפוך לארגון מוצלח?

קיימים חברות ייעוץ עסקי המתמחים בנושא של פיתוח ארגוני בירושלים, הם בעלי כישורים מיוחדים ומיומנויות המסייעות לבעלי הארגון לנהל נכון את העובדים ולגרום לעובדים להיות יעילים עם תפוקה בהתאם.

היועץ העסקי, בשיתוף מנהלי הארגון כמובן, מנתח את התנהלותו הנוכחית של הארגון, את דרך העבודה המתבצעת, את הגיוס וכו’, ובודק ומזהה היכן נמצאים הכשלים, מה לא עובד נכון, וכיצד אפשר לשנות. מבצע פיתוח ארגוני בירושלים עובד בעזרת טכניקות מקצועיות כמו לדוגמא, טכניקה של שאלון. עוד בנושא ייעוץ ארגוני למנהלים.

שאלון זה בודק את העמדות של חברי הארגון, הוא מצליח לזהות אם קיימות סתירות בתפיסות האישיות שלהם. בעזרת השאלון יכול היועץ לזהות את הבעיות והקשיים שקיימים מבחינת דרך ההתנהלות. לאחר מכן מנתח היועץ את הממצאים בעקבות התשובות שניתנו לו. ובשלב הסופי מקיימים דיון קבוצתי שהמטרה שלו היא למצוא פתרונות דרך הסקת מסקנות מהממצאים שהתגלו. קיימות טכניקות נוספות המסייעות לביצוע פיתוח ארגוני, עליהן נדון במאמרים אחרים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
השירותים שלנו

שירותי ייעוץ מנצחים השירותים שלנו כל שירותי הייעוץ של חברת מינדד – ייעוץ עסקי וארגוני. ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי שמבין את העסק שלך! טקסט  קראו

תודה

תודה שהשארת פרטים! אנו נשוב אליך בהקדם האפשרי..! בכל שאלה נוספת, אנו זמינים עבורך גם במייל: MINDED@MNDD.CO.IL

דרושים

דרושים יועץ עסקי, מנהל מדיה ומשרות נוספות

ייעוץ ארגוני בנתניה

האחריות הכרוכה בניהול של עסק היא גדולה מאוד, ויש משמעות לכל חתיכה בפאזל, מהבעלים, ועד לאחרון העובדים הזוטרים. אין ספק כי יש ניהול עובדים ורמות

ייעוץ ארגוני ברעננה

לא כל עסק יודע לעבוד נכון, ולכן, שווה לכם להיכנס לתהליך של ייעוץ ארגוני ברעננה, שיעזור באופטימיזציה של העסק.

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?