fbpx

פיתוח ארגוני בירושלים

ארגון, סדר, עבודה

ירושלים, עיר הבירה של ישראל, בעלת מספר האנשים הגבוה ביותר מבין כל הערים. זוהי עיר תיירותית מאוד, עם אוכלוסייה מגוונת מאוד בעיקר מבחינת דתות ומגזרים. וככזו, קיימים בה הרבה מאוד בתי עסק, ופועלים בה ארגונים רבים. פיתוח ארגוני בירושלים הוא דבר לא קל לביצוע כלל וכלל.

נתחיל בהסבר קצר על פיתוח ארגוני, מדובר בתיאוריות הקשורות להתנהגות, ערכים, שיטות ואסטרטגיות, המשמשות ליישום שינויים בתפיסת העבודה בארגון, כאשר המטרה היא פיתוח העובדים, שיפור הביצועים ושינויים בהתנהגות והתנהלות העובדים.

המדדים לבחירת רשת

ניהול ארגוני ביעילות

כדי לנהל ארגון בצורה נכונה ויעילה יש צורך בעובדים איכותיים, שעובדים נכון ומפיקים תוצאות מספקות. עובדים שאינם מרוצים בעבודתם, הדבר משפיע על יתר החברים הסובבים אותם, ויכול בקלות להדביק את החבר'ה. מספיק עובד אחד ממורמר שאינו מסופק מעבודתו, להשרות אוירה לא נעימה במקום העבודה.

עובדים רבים אינם מרוצים מתפקידם, לעתים מפני ש'סגרו' תפקיד שונה בעת הראיון טרם כניסתם לתפקיד, ולעתים משום העובדה שהתפקיד אינו מוגדר לגמרי, כך שיוצא שהם מבצעים עבודה שאינה תואמת את רצונם. בעלי ארגונים רבים מגייסים כוח אדם בצורה לא נכונה, לעתים מעדיפים לקחת עובד שכישוריו אינם תואמים והולמים את התפקיד, אולם מוכן לקבל שכר נמוך יחסית והם מוכנים להתפשר עליו ולעתים אינם מגדירים את המשרה כפי שצריך בזמן הגיוס עצמו וכן יכולות להיות סיבות רבות לגיוס בעייתי. עוד בנושא הערכת עובדים.

כל עובד חדש שנכנס לארגון מקבל חפיפה בצורה מסוימת, משקיעים בו זמן, ולוקח זמן מסוים עד שהעובד הזה הופך רווחי. כל הסיבות שמנינו לעיל, מראים שכאשר עובדים אינם מרוצים בארגון בו הם עובדים, המקור לבעיות נובעות מהתנהלות לקויה של הנהלת הארגון.

פיתוח ארגוני בירושלים | MINDED

פיתוח ארגוני בירושלים לעובדים מרוצים יותר

בסופו של דבר, כאשר העובד אינו מרוצה, מלבד העובדה שזה עלול להשפיע על חבריו לעבודה, זה משפיע גם על התוצרים ועל הלקוחות כפועל יוצא. ומכאן העסק נמצא במקום כלל לא טוב.

פיתוח ארגוני בירושלים נצרך לכל ארגון באשר הוא. כל ארגון שרוצה לבצע שינויים בהתנהלות שלו מול העובדים ועם העובדים. לכל ארגון קיימת מטרה שלשמה הוקם, וכדי להשיג אותה הוא צריך ליישם את השינויים שיש לבצע.

כיצד יודע הארגון אילו שינויים עליו לבצע בכדי להפוך לארגון מוצלח?

קיימים חברות ייעוץ עסקי המתמחים בנושא של פיתוח ארגוני בירושלים, הם בעלי כישורים מיוחדים ומיומנויות המסייעות לבעלי הארגון לנהל נכון את העובדים ולגרום לעובדים להיות יעילים עם תפוקה בהתאם.

היועץ העסקי, בשיתוף מנהלי הארגון כמובן, מנתח את התנהלותו הנוכחית של הארגון, את דרך העבודה המתבצעת, את הגיוס וכו', ובודק ומזהה היכן נמצאים הכשלים, מה לא עובד נכון, וכיצד אפשר לשנות. מבצע פיתוח ארגוני בירושלים עובד בעזרת טכניקות מקצועיות כמו לדוגמא, טכניקה של שאלון. עוד בנושא ייעוץ ארגוני למנהלים.

שאלון זה בודק את העמדות של חברי הארגון, הוא מצליח לזהות אם קיימות סתירות בתפיסות האישיות שלהם. בעזרת השאלון יכול היועץ לזהות את הבעיות והקשיים שקיימים מבחינת דרך ההתנהלות. לאחר מכן מנתח היועץ את הממצאים בעקבות התשובות שניתנו לו. ובשלב הסופי מקיימים דיון קבוצתי שהמטרה שלו היא למצוא פתרונות דרך הסקת מסקנות מהממצאים שהתגלו. קיימות טכניקות נוספות המסייעות לביצוע פיתוח ארגוני, עליהן נדון במאמרים אחרים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

נשמח לשוחח
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים המזומנים של העסק, הוא למעשה ניהול מאגרי הכסף הפנוי לביצוע פעולות בעסק.יכול להיות עסק רווחי – כלומר שהכנסותיו גדולות מהוצאותיו – אך ללא

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?