fbpx

פיתוח ארגוני בתל אביב

שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב או בכל אזור אחר, כוללת בתוכה מספר מאפיינים חשובים ביותר לצורך התרחבות וצמיחה עסקית. כאן במאמר נדבר עליהם..!
ארגון וסדר, יומן עבודה/אישי

תל אביב היא עיר ללא הפסקה, ויש בה גם לא מעט עסקים שפועלים בה בלי הפסקה. אם החלטת שאתה רוצה להקים עסק בתל אביב כדי לדעת מראש לקראת מה אתה הולך, היות ורמת התחרות בה גבוהה עד מאוד. בניגוד לערים אחרות, בתל אביב פועלים עסקים עד לשעות מאוחרות יותר, כמובן תלוי תחום, לדוגמא: ברים, מסעדות, מועדונים, מספרות ושירותים נוספים ניתן למצוא בה גם בשעות מאוחרות שבערים אחרות כבר מזמן ישנים 😊.

לכן, הקמת עסק בתל אביב מצריכה משאבים גדולים יותר של זמן וכסף. אם אתה רוצה לעמוד בקצב התל אביבי כדאי שתהיה מוכן לכך. פיתוח ארגוני בתל אביב שם דגש על העיר הזאת כשונה מערים אחרות בתחום העסקים.

העיר תל אביב

הכרת קהל היעד של עסקים בתל אביב

תל אביב מכילה בתוכה אוכלוסייה גדולה ומגוונת מאוד, ועל כן יש להתייחס אל כל קהל יעד בצורה המתאימה לו באופן אישי. לדוגמא, אם אני רוצה לפתוח מסעדה לא כשרה, אגדיר את קהל היעד המסוים – קהל יעד חילוני שאינו שומר כשרות, ואדע לא לפנות במסרי השיווק והפרסום לקהל הדתי שומר הכשרות. בתל אביב יש קהל גדול של אנשים שאינם שומרי כשרות ועל כן מסעדה שכזאת עשויה להתאים. (בניגוד לעיר אחרת בה יש רוב דתי ושם מסעדה שאינה כשרה לא היתה מחזיקה מעמד ולא היתה מצליחה כלכלית). עוד בנושא הקמת עסק בתחום המזון.

במידה ויש אכן כוונה להקים עסק בתחום המסעדנות בתל אביב צריך לזכור שקיימות מסעדות רבות בכל תל אביב, רמת התחרות בהחלט גבוהה, וצריך לדעת היכן למקם את בית העסק ולהדגיש את הייחודיות אל מול המתחרים. בתל אביב ישנם אוכלוסייה צעירה לא מעטה, כדאי להתאים את השירותים בבית העסק לקהל היעד הצעיר. לדוגמא: חדרי כושר הפעילים בשעות הערב והלילה (לעובדים והסטודנטים), ברים ופאבים הממוקמים באיזור מרוחק ממגורים (זאת על מנת לא להרעיש יתר על המידה לתושבי העיר) אך קרוב לתחבורה ציבורית (יש לקחת בחשבון את קהל היעד שלא מחזיק רכבים ובעיקר מסתמך על תחבורה ציבורית).

פיתוח ארגוני בתל אביב - MINDED

קבלת החלטות בתהליך פיתוח ארגוני בתל אביב

טרם הקמת העסק יש לקחת בחשבון שהעלויות בתל אביב גבוהות באופן יחסי. ולכן יש להקדיש לנושא הכלכלי זמן ומחשבה מרובים. יש צורך לחשוב על עלות שכירות או רכישה של המקום, שיפוץ, תקצוב כלל הפעולות הנדרשות להקמת העסק ולהוצאות השוטפות שלו, כגון: שכר העובדים, עלויות ייצור, עלויות פיתוח, תשלום לספקים וכדומה. חשוב מאוד לוודא שיש מספיק כסף להשקעה ההתחלתית וכן להמשך הפעילות, וכמובן לבדוק את כל האופציות של גיוס הכספים, קרי הלוואות וכו’.

מי שיוכל לסייע לכם בהקמת העסק הוא יועץ עסקי המספק שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב, לו הידע והכישורים והכלים המקצועיים לנתח את קהל היעד בעיר בה אתם מתכוונים להקים את העסק. הוא מכיר את השוק והמתחרים ויכול לזהות היכן כדאי להקים את העסק, כך שלא תיהיה פגיעה מן המתחרים והעסק יהיה רלוונטי ומצליח. שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב לוקחים בחשבון את האיזור בו פועל העסק ועל כן מייעצים בהתאמה אישית. לאחר שעושה את כל הניתוחים והבדיקות, היועץ העסקי יכול אף לייעץ שאין כדאיות להמשיך את הקמת העסק שכן אין מספיק כסף, וכך עשוי לסייע לך להיחלץ מפני פגיעה כלכלית.

מאמרים ושירותים נוספים בתל אביב והסביבה

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדוק את איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים בארגון אשר נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד והאם הוא

התייעלות עסקית

המטרה של כל עסק שנפתח הוא לעבור את השנה הראשונה אשר נחשבת כקשה ביותר ואינה מביאה לרווחיות של העסק ולאחר מכן להתחיל בתהליך של התייצבות

English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?