fbpx

פיתוח ארגוני בתל אביב

ארגון וסדר, יומן עבודה/אישי

תל אביב היא עיר ללא הפסקה, ויש בה גם לא מעט עסקים שפועלים בה בלי הפסקה. אם החלטת שאתה רוצה להקים עסק בתל אביב כדי לדעת מראש לקראת מה אתה הולך, היות ורמת התחרות בה גבוהה עד מאוד. בניגוד לערים אחרות, בתל אביב פועלים עסקים עד לשעות מאוחרות יותר, כמובן תלוי תחום, לדוגמא: ברים, מסעדות, מועדונים, מספרות ושירותים נוספים ניתן למצוא בה גם בשעות מאוחרות שבערים אחרות כבר מזמן ישנים 😊.

לכן, הקמת עסק בתל אביב מצריכה משאבים גדולים יותר של זמן וכסף. אם אתה רוצה לעמוד בקצב התל אביבי כדאי שתהיה מוכן לכך. פיתוח ארגוני בתל אביב שם דגש על העיר הזאת כשונה מערים אחרות בתחום העסקים.

העיר תל אביב

הכרת קהל היעד של עסקים בתל אביב

תל אביב מכילה בתוכה אוכלוסייה גדולה ומגוונת מאוד, ועל כן יש להתייחס אל כל קהל יעד בצורה המתאימה לו באופן אישי. לדוגמא, אם אני רוצה לפתוח מסעדה לא כשרה, אגדיר את קהל היעד המסוים – קהל יעד חילוני שאינו שומר כשרות, ואדע לא לפנות במסרי השיווק והפרסום לקהל הדתי שומר הכשרות. בתל אביב יש קהל גדול של אנשים שאינם שומרי כשרות ועל כן מסעדה שכזאת עשויה להתאים. (בניגוד לעיר אחרת בה יש רוב דתי ושם מסעדה שאינה כשרה לא היתה מחזיקה מעמד ולא היתה מצליחה כלכלית). עוד בנושא הקמת עסק בתחום המזון.

במידה ויש אכן כוונה להקים עסק בתחום המסעדנות בתל אביב צריך לזכור שקיימות מסעדות רבות בכל תל אביב, רמת התחרות בהחלט גבוהה, וצריך לדעת היכן למקם את בית העסק ולהדגיש את הייחודיות אל מול המתחרים. בתל אביב ישנם אוכלוסייה צעירה לא מעטה, כדאי להתאים את השירותים בבית העסק לקהל היעד הצעיר. לדוגמא: חדרי כושר הפעילים בשעות הערב והלילה (לעובדים והסטודנטים), ברים ופאבים הממוקמים באיזור מרוחק ממגורים (זאת על מנת לא להרעיש יתר על המידה לתושבי העיר) אך קרוב לתחבורה ציבורית (יש לקחת בחשבון את קהל היעד שלא מחזיק רכבים ובעיקר מסתמך על תחבורה ציבורית).

פיתוח ארגוני בתל אביב - MINDED

קבלת החלטות בתהליך פיתוח ארגוני בתל אביב

טרם הקמת העסק יש לקחת בחשבון שהעלויות בתל אביב גבוהות באופן יחסי. ולכן יש להקדיש לנושא הכלכלי זמן ומחשבה מרובים. יש צורך לחשוב על עלות שכירות או רכישה של המקום, שיפוץ, תקצוב כלל הפעולות הנדרשות להקמת העסק ולהוצאות השוטפות שלו, כגון: שכר העובדים, עלויות ייצור, עלויות פיתוח, תשלום לספקים וכדומה. חשוב מאוד לוודא שיש מספיק כסף להשקעה ההתחלתית וכן להמשך הפעילות, וכמובן לבדוק את כל האופציות של גיוס הכספים, קרי הלוואות וכו'.

מי שיוכל לסייע לכם בהקמת העסק הוא יועץ עסקי המספק שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב, לו הידע והכישורים והכלים המקצועיים לנתח את קהל היעד בעיר בה אתם מתכוונים להקים את העסק. הוא מכיר את השוק והמתחרים ויכול לזהות היכן כדאי להקים את העסק, כך שלא תיהיה פגיעה מן המתחרים והעסק יהיה רלוונטי ומצליח. שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב לוקחים בחשבון את האיזור בו פועל העסק ועל כן מייעצים בהתאמה אישית. לאחר שעושה את כל הניתוחים והבדיקות, היועץ העסקי יכול אף לייעץ שאין כדאיות להמשיך את הקמת העסק שכן אין מספיק כסף, וכך עשוי לסייע לך להיחלץ מפני פגיעה כלכלית.

מאמרים ושירותים נוספים בתל אביב והסביבה

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

MINDED - ייעוץ עסקי