fbpx

ייעוץ עסקי בתל אביב

החלטתם להקים עסק חדש בתל אביב והאזור? ברכות! רגע לפני שתצאו לדרך יש להכיר את המכשולים העומדים בפני בעלי עסקים. ייעוץ עסקי בתל אביב יסלול עבורכם את הדרך..
ייעוץ ופיתוח לבעלי עסק

בימינו נפתחים עסקים כמו פטריות אחרי הגשם. אך חוכמה קטנה היא לפתוח עסק שאינו מצליח ואחר כך לסגור אותו. החוכמה הגדולה היא להפעיל עסק לאורך זמן, עסק רווחי, שמתנהל בצורה נכונה. תל אביב היא עיר ללא הפסקה, ולא סתם נפתחים בה עסקים כל הזמן. איך אפשר לנהל עסק שעובד טוב לאורך זמן? מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותי ייעוץ עסקי בתל אביב, חברה שכזו מסייעת בליווי העסק, בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בעסק גדול. שירותי ייעוץ עסקי בתל אביב מספקים למנהל החברה את הכלים הנדרשים להקים את העסק בצורה הטובה ביותר ולנהל אותו בצורה לא פחות ממושלמת.

מתחרים, הורדת ידיים

מה יועץ עסקי יודע שאתה לא?

  • ראשית, יועצים עסקיים רבים מגיעים מתחום הלימודים של כלכלה \ מנהל עסקים \ שיווק \ מכירות וכדומה. הם עוברים לימודי תואר \ תעודה \ קורסים בתחומים הללו.
  • שנית, יש להם ניסיון בעבודה עם לקוחות מתחומים רבים ומגוונים, והצלחות מוכחות. כמובן לפני בחירת חברת ייעוץ עסקי או פנייה אל יועץ עסקי חשוב לבדוק את ההמלצות שקיימות עליו (ולא מספיק לקבל ממנו המלצות, אלא לפנות ישירות למי שנתן את חוות הדעת, וזאת על מנת לקבל מידע מהימן ככול הניתן) ואת מידת ההצלחה של הלקוחות שלו.
  • שלישית, יועץ עסקי הוא אדם שמגיע מחוץ לארגון שלך ועל כן אינו חושב על המוצר דברים טובים בלבד, הוא מצליח לזהות את החסרונות שקיימים בו היות ורואה את הדברים בעין אובייקטיבית וזאת בניגוד לאדם העובד בחברה, שמכיר את המוצר מכל זוויותיו והוא מוטה במחשבתו על המוצר ואינו יכול להביע את דעתו בצורה אובייקטיבית.
  • רביעית, יועץ עסקי מכיר את העולם העסקי, ניהולי, מקצועי, ייעוץ פיננסי ויודע לתת טיפים ועצות איך להתנהל נכון מכל היבט. לדוגמא: בתחום הפיננסי עולות לא מעט שאלות לכל יזם ומנהל חברה: האם התקציב הראשוני מספיק להקמת העסק? מהיכן נשיג את מקורות המימון? מה סך ההוצאות הנצרך לפעילות חודשית? מהו גובה השכר שישולם לעובדים? ועוד שאלות רבות וטובות.

דוגמא נוספת – שאלות מהתחום המקצועי: מיהו קהל היעד אליו נרצה להפנות את המוצר? מה הצורך של קהל היעד? מהן החולשות והחוזקות של המוצר? מי הם המתחרים? מה החסרונות והיתרונות שלהם? מה ייחודי במוצר שלי אל מול האחרים? ועוד… התשובות לשאלות אלו, ותשובות נוספות, נכתבות בתוכנית מסודרת הנקראת תוכנית עסקית, והיא מכילה למעשה את כל מה שנדרש לדעת על מנת להקים את החברה ו\או על מנת לשפר אותה וזאת בשביל להביא לעסק רווחי.

ייעוץ עסקי בתל אביב | MINDED

החשיבות של ייעוץ עסקי בתל אביב מקצועי

ייעוץ עסקי בתל אביב נדרש דווקא בגלל שקמים מגוון עסקים בעיר הזאת, וכן, גם נסגרים לא מעט. כדי להצליח ולהיות עסק רווחי צריך לדעת להתנהל נכון, צריך לדעת לצפות מראש את הבעיות שעלולות להיות ולספק להן מענה הולם. כפי שראינו, אלו פעולות שכמעט בלתי אפשרי לבצע באופן עצמאי, אגב, בדיוק כפי שבמידה וכואבת לך השן לא תחשוב על טיפול בעצמך ובוודאי לא תטפל בה בעצמך אלא תלך לרופא שיניים מומחה בתחומו, כך גם כאן, עסק יכול לקום וליפול על התנהלות, אתה תוכל לבחור איך העסק שלך יראה.

שירותי ייעוץ ומדריכים שכדאי להכיר

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פוסטים נוספים באותו בנושא
English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

יעוץ עסקי-קורונה

העסק שלך יכול להיות הרבה יותר רווחי! השאר פרטים ונתחיל להצעיד את העסק קדימה עוד היום! הבנת צרכי הצרכן מענה לכלל פונקציות העסק – מתוך

פתיחת עסק עצמאי

רגע לפני פתיחת עסק עצמאי חשוב לדעת כמה כללי ברזל שיכוונו אתכם כיצד לעשות זאת נכון, איך להימנע מטעויות וגם טיפים על התנהלות מול רשויות המס בישראל.

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?
Powered by