fbpx

ייעוץ עסקי לחברות גדולות

ייעוץ עסקי לחברות גדולות, גרף צמיחה עסקי

בעלי חברות גדולות, מודעים לעובדה, שיש לגבש אסטרטגיה עסקית ושיווקית, כאשר הם מבינים כי זהו המצפן שלהם. גם בחברה מצליחה או בארגון משגשג לכולם ישנה מטרה משותפת והיא צמיחה מתמדת של בית העסק, כשאר אחוזי הרווח הם גבוהים. חברה שיש בה אסטרטגיה מוצלחת ומסודרת, תצליח לשרוד לשנים רבות. מכאן, ייעוץ עסקי לחברות גדולות הוא חיוני.

אפילו חברות הייטק גדולות, מסתייעות עם ייעוץ עסקי לחברות גדולות, על מנת שלא תתבצענה אי אלו שהן טעויות קריטיות. לעיתים גם מנהלי חברות גדולות שהם לכאורה בעלי ניסיון עסקי של שנים רבות, עשויים לבצע מהלכים שעשויים למוטט את החברה, היות והם פספסו תזמון או רעיון לבצע פעולה מסוימת שהייתה חשובה מאוד לחברה או לארגון שלהם.

פגישה עסקית מכובדת, לבוש רשמי

התמקדות ביצרני הכסף המשמעותיים – אבני הדרך החשובות בחברות הגדולות

אחת מאבני הדרך החשובות של ייעוץ עסקי לחברות גדולות, היא התמקדות ביצרני הכסף, אך מצד שני, יש לאתר גם את גזלני הכסף המשמעותיים… למשל, רבים מבעלי העסקים מציינים בפני היועצים העסקיים שהם לא מעוניינים להעסיק עוד עובדים בשל ההוצאה היקרה על משכורות. גם כשאר יש לבצע פרסום מסיבי לשיווק העסק, הם עשויים להתנגד, היות ופרסום אינו זול. 

הנטייה להתעלם מהוצאות או להתחמק מהן, תגרום לכך שהעסק  או החברה אמנם תחסוך בהוצאות אך מצד שני, גם מיעוט לקוחות או ירידה במכירות הינו הפסד כספי גבוה יותר. כל לב של חברה או ארגון, הוא הלקוחות שלה. כל חברה מעוניינת להשיג כמה שיותר לקוחות וחיסכון בהוצאה על משאבים חיוניים היו הפסד נטו. זו הסיבה כי כאן ייעוץ עסקי לחברות גדולות יהיה חיוני.

שיווק וקבלת החלטות לעסקים, פגישות עסקיות

ייעוץ עסקי חייב לפעול מתחילת הקמת החברה

זה לא פשוט כלל לנהל נכו חברה גדולה. ישנם מחלקות, התייעצות, ישיבות שיש לבצע עם בעלי המניות, המנהלים והמנכ"לים.. יש ללוות באופן אישי את המנכ"ל ובכירים נוספים, יש לבנות תכניות עבודה מפורטות אשר יכללו מדדים, בקרות, תקציבים ולוחות זמנים, יש לייעל תהליכי פנים ארגוניים, יש לשפר את תזרים המזומנים, לשפר את התמחור, לשפר את ההון האנושי בארגון או בחברה וכן, לפתח מסלולי קריירה לעובדים. עוד בנושא ייעוץ ארגוני.

אל תחשבו מחוץ לקופסא לבד..

לעיתים, היישום אינה הבעיה בחברות גדולות, כי אם המודל הכלכלי שלה. לא לכל חברה קיים מודל עסקי מתאים. לפעמים ישנו רעיון מבריק אשר עשוי אפילו לתפוס בעולם ועשוי להפוך לטרנד בכל יבשת, אבל היישום של הרעיון הוא הבעיה. ייעוץ עסקי לחברות גדולות, חייב להינתן מהתחלה. אנו בחברת MINDED – שירות ייעוץ עסקי נסייע לכם לחשוב מחוץ לקופסא ולא לבד, כי אם באמצעות הניסיון העשיר שלנו בייעוץ עסקי של חברות וארגונים רבים ומוכרים בארץ.

אנו מתמחים בייעוץ לארגונים וחברות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים. אנו מלווים חברות רבות, תוך היכרות מעמיקה של 100 תחומים עסקיים שונים ואנו יודעים כיצד להוביל כל חברה להצלחה. בחברת MINDED ישנם 150 עובדים בנוסף לרשתות בהתהוות. סל השירותים של חברתנו הוא רחב וכולל: ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון לעסקים, ניהול תקציב, פיתוח עסקי, ייעול תהליכי העבודה, ליווי אישי של בכירי החברה ועוד.

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד,
במה אוכל לעזור?