fbpx

ייעוץ עסקי לסטארטפים

ייעוץ עסקי לסטארטאפים, פגישה עסקית במשרד

סטארטפים מוצלחים הם כאלה שעובדים בצורה נכונה, מנהלים את העסק נכון, מתכננים מראש ועובדים על פי תוכנית מסודרת. בסיס הסטארטאפ הוא רעיון ייחודי שטרם חשבו עליו, עבור מוצר או שירות. שלבי התהליך הראשוניים של סטארטפ מושקעים בעזרת תקציב אישי של היוזם, הבעלים, ואולי מרחיק עד לקרובי משפחה וחברים קרובים, אך הוא עדיין לא עומד בזכות עצמו, ובתחילת דרכו אין לסטארטאפ הוכחות שהוא אכן מצליח, ובכל זאת יש צורך להשקיע בו כספית מעבר לתקציב האישי של אנשי הצוות שיזמו אותו. כדי למנוע זאת, רצוי להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי לסטארטפים של חברת ייעוץ עסקי מקצועית ומנוסה.

רעיון, סטארטאפ

הכנת הקרקע לפני היציאה להשקה

יזמים צריכים לפנות למשקיעים מוסדיים או פרטיים על מנת להשיג מימון. בכדי להצליח להשיג את התקציבים הנצרכים היזם צריך להכין את עצמו בצורה יסודית ביותר כאשר הוא פונה אל המשקיע. שכן כפי שהזכרנו קודם לכן, בשלבים הראשוניים של הסטראטפ אין כל הוכחות להכנסות, אבל יש דברים אחרים שהמשקיע כן יכול לזהות, לדוגמא:

המשקיע יכול לזהות שהיזם מגיע עם בקיאות בנושא המספרים. הוא יודע מה נתח השוק, כמה אחוז מהאוכלוסייה היא קהל היעד למוצר, מה צפי ההוצאות, מה צפי ההכנסות, מהו הסכום שיצטרך לכל פעולה וכדומה. לצורך כך על היזם להכין חומר רלוונטי עם נתונים מגבים. על היזם לתכנן מראש כל פעולה שעתידה להיות, כל הוצאה, ואף הוצאות שאינן צפויות. כאשר היזם מגיע מוכן עם המספרים, המשקיע יכול לראות אם טמון שם פוטנציאל שכדאי להשקיע בו או לא, כאן מדובר על משקיעים פרטיים. בנוסף, מקורות המימון עשויות להגיע גם ממקורות כגון בנקים וקרנות להלוואות.

גיוס כסף, חשבונאות, חישוב כסף

מקורות מימון והלוואות

גם להם יש צורך להציג נתונים מספריים ומסמכים בירוקרטיים. כדי לדעת מה להכין ועם מה להגיע בעת בקשת ההלוואה רצוי לפנות ליועץ עסקי המספק שירותי ייעוץ עסקי לסטרטאפים. יועץ זה הינו בעל בקיאות בעולם הפיננסי, ולו הכלים המקצועיים לזהות אילו מקורות מימון מתאימים לסטאטראפ שלך. קיימים מקורות רבים, שלא כולם מתאימים לכל סוג עסק ועל כן יש לבחור בקפידה את המתאים ביותר. מלבד זאת, חשוב לבחור את סוג ההלוואה שתניב את פריסת ההחזרים היעילה והמתאימה ביותר, זו שתתאים ליכולתו הכלכלית של היזם.

בנוסף לכך, בטרם הפניה למשקיעים ומקורות המימון לעסקים הנוספים יש צורך בניתוח קהל היעד והסביבה בה יפעל המוצר או השירות. ניתן לראות שהיום קמים סטארטפים רבים בכל רגע, יזמים רבים משקיעים את מיטב זמנם וכספם עבור פיתוח ושיווק של רעיון (שיכול להיות גאוני ביותר), אך בפועל המוצר או השירות אינם צולחים. ויכולות להיות לכך סיבות רבות, לדוגמא: הוצאת תקציבי ענק שאינם מתאימים ליכולת הכלכלית ואינם תואמים את כמות ההכנסות שצפויות להיות, חוסר התחשבות במתחרים הקיימים בשוק, חוסר יכולת בזיהוי הצורך של קהל היעד, ואפילו לעתים נדמה שאין למוצר שוק וכן הלאה..

היתרונות של ייעוץ עסקי לסטארטפים

ייעוץ עסקי לסטארטפים מאפשר ליזם את השקט הנפשי בתפקיד אותו הוא צריך לעשות, הוא מאפשר להתרכז בפעולות החשובות שצריכות להיעשות מבלי הצורך להתעסק עם פעולות בירוקרטיות שאינן נדרשות לביצוע באופן עצמאי, שכן היועץ העסקי מתוקף תפקידו יכול לקחת על עצמו את האחריות לבצע גם את זה.
ניהול נכון של סטארטפ מהשלב ההתחלתי מסייע להצלחתו ואף מעלה את הסיכויים להגדלת רווחים.

קראו גם את המדריכים הבאים

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הגדלת המכירות בעסק

הגדלת מכירות בעסק היא בסופו של יום המטרה העיקרית של כל עסק, אבל לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. הרבה מאוד גורמים מעורבים בתהליך, ועל

תהליכי מכירה

שיווק של מוצר או שירות הוא תהליך הדרגתי ומורכב. אולם, רבים מהמשווקים לא מבינים כי תהליך השיווק הוא רק נקודת ההתחלה של גולת הכותרת- המכירה

ייעוץ אסטרטגי

נאמר ויש לכם רעיון אדיר , שירות או מוצר חדש ואתם פשוט יודעים שהוא נועד להצליח, אבל, מהו השלב הבא – כיצד תוכלו לתרגם את

מודל עסקי

המושג “מודל עסקי” הינו מושג דינמי, חדשני וגמיש. יצירת מודל עסקי חיונית לניהול עסקי לעסק ולתפעולו המוצלח. מהו מודל עסקי מוצלח ומהי חשיבותו – צוות

ניהול סיכונים

בשנים האחרונות עלה לכותרות מושג ניהול הסיכונים כאחד התהליכים החשובים והמשמעותיים בארגונים. כאשר הוא מבוצע כהלכה, ניהול סיכונים מאפשר לעסקים וחברות התנהלות עקבית ויציבה במישורים

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?