fbpx

ייעוץ עסקי לעורכי דין

ייעוץ עסקי לעורכי דין

עריכת דין הוא מקצוע דיי שכיח, והרבה מאוד אנשים לומדים אותו כמקצוע, אך לא כולם עוסקים בסופו של דבר ביום יום. כיום עובדים מעל 60,000 עורכי דין בישראל, ובכל שנה קיימת גדילה של 1,200 עורכי דין חדשים שעוברים את מבחני הלשכה. עורכי דין רבים עובדים כעצמאיים ולהם משרד משלהם, אך לא כל אדם שלמד עריכת דין (אפילו אם סיים בהצטיינות במוסד לימודים מכובד) יצליח בהקמה ובניהול של משרד משלו.
ענף זה מלא בעורכי דין ובמשרדים, והתחרות בו גדולה מאוד. במאמר זה נעסוק ביתרונות ייעוץ עסקי לעורכי דין, מתי קיים הצורך והפתרונות שייעוץ זה יפתור עבורכם.

הרבה משרדי עו"ד נפתחים מיד לאחר סיום הלימודים ללא התנסות בניהול עובדים כגון: חניכה, ליווי, גיוס עובדים וכדומה. וכך נוצר מצב שבו קיימת יכולת מקצועית אך אין מיומנות. מיומנות היא דבר חשוב ומשמעותי בפתיחה של כל עסק בכלל, קל וחומר בתחום עריכת דין. יש צורך בניסיון וותק ובתחום, האם היית מוכן להיות שפן הניסיונות של עורך דין בתחילת דרכו? כאשר כשלון שלו הוא כישלון שלך. אם היית הולך לעורך דין ללא המלצות מלקוחות שחוו אצלו הצלחות?

משרד עו"ד, ניהול, משפט

בעיות התנהלות מול העובדים והעסקת עו"ד חדשים

בעיות בניהול העובדים משליכות באופן ישיר על תחלופת עובדים, על חוסר יציבות, גם כלפי תוך העסק וגם כלפי לקוחות החברה. כאשר מצב העובדים הוא כזה, בעלי המשרד עלולים לספוג עלויות רבות, לדוגמא: עובד חדש שמגיע צריך לקבל חפיפה, ידוע שעובד בתחילת דרכו לא מכניס כסף לחברה, אלא החברה סופגת עלויות כאשר משקיעים עליו זמן בלימוד התפקיד, עד שמגיעים למצב בו העובד מתחיל להיות רווחי לחברה הוא מתחלף ושוב מתבזבז זמן על גיוס עובד חדש, חפיפה ולימוד שלו, וכך הלאה, זה גלגל שאינו נגמר ואת כל אלו ייעוץ עסקי לעורכי דין ימנע.

כמו כן, תחלופת העובדים משפיעה באופן שלילי על הטיפול בתיקים, נוצרים חורים בטיפול, אין אדם אחד שמבצע את התפקיד, אלא הוא מתחלף לעתים קרובות ולכן התיקים גם לא מטופלים כמו שצריך, ושוב זה גלגל שחוזר על עצמו. חברה שעובדת בצורה כזו לא יכולה להמריא, המצב משליך על יכולת המשרד לצמוח ולהתפתח עכשיו ובעתיד. קראו עוד בנושא הכשרת עובדים.

ייעוץ פיננסי לעסקים

הפתרון – ייעוץ עסקי לעורכי דין

איך ייעוץ עסקי לעורכי דין עשוי לעזור במקרים כאלה? יועץ עסקי יכול לעזור גם למשרדים רגע לפני הקמתם וגם לכאלה שכבר פועלים אך נתקלים בקשיים. במצב האופטימאלי מומלץ לשכור יועץ עסקי לפני פתיחת המשרד. בשלב זה יש לגבש את היעדים, לבנות תוכנית עסקית, אסטרטגיה שיווקי, להחליט על תקציב ומהיכן יילקח. יש להכין תכנית פעולה, לבחור היכן יוקם המשרד, האם יהיו שותפים וכדומה.

הפתרון של ייעוץ עסקי לעורכי דין מסייע גם בכניסה למדריכי הדירוג המשפטיים, היות והיועץ בקיא במדריכי הדירוג הנחשבים כמו: DUNS 100, BDI וכו'. הימצאות במדריכים אלו היא חשובה היות והיא תורמת רבות למיתוג של המשרדים (משרדי עו"ד רבים שואפים להיכנס למדריכים אלו). ייעוץ עסקי ייתן מענה בדיוק עבור צרכים אלו.

יועץ עסקי בקיא בתחום עריכת הדין ועוקב אחר השינויים המתרחשים בתחום עריכת הדין ובכל תחום מקצועי אחר, וכן בתחומי ניהול זמנים, שיווק, ומשאבי אנוש. יכולת המעקב אחר השינויים חשובה היות והחיים הם דינמיים, ומתרחשים בהם כל הזמן שינויים שיכולים להשפיע על התנהלות של חברה בכל תחום, ובעיקר בתחום עריכת הדין..

קראו גם את המדריכים הבאים

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

MINDED - ייעוץ עסקי