fbpx

ליווי עסקים בקשיים

ליווי עסקים בקשיים הינו מצב הכרחי כאשר העסק סובל מבעיית תזרים מזומנים, התנהלות שגויה וכו'. חברת MINDED תפתח עבורכם נוסחה ייחודית לחילוץ העסק מהקשיים וצמיחה.
ליווי עסקים בקשיים, עסק בנפילה, משבר ניהולי

אין עסק אחד אשר לא עובר תקופות קשות במהלך ההקמה ונשאלת השאלה כיצד הוא עובר את התקופות הקשות. ניסיון של יועצים המתמחים במתן ליווי עסקים בקשיים מלמד כי אכן ניתן לסייע לאותם עסקים מכל הגדלים, בין אם מדובר בעסק גדול או בין אם מדובר בעסק קטן ויש לעשות זאת בצורה טובה ומושכלת.

על מנת לחלץ את העסק מקשיים אשר עשויים לפגוע בהתנהלות היומיומית, קיימת חשיבות עליונה להסתייע במתן ליווי עסקים בקשיים על מנת לא להיקלע פעם נוספת למצב הזה. נדגיש כי לחוסר הצלחה עשויים להיות גורמים רבים ומגוונים אשר משתנים בין עסק אחד לאחר ולא קשורים בהכרח לתחום של העסק. כך למשל לא מעט בעלי עסקים לא מבינים את המצב הפיננסי של העסק שלהם או לא ממש מוצאים זמן לעסוק בכך.

כושר ניהולי נכון הכולל פתרון בעיית תזרים מזומנים

יתרה מזאת, לעיתים יהיה צורך לעבוד על כישורי הניהול שלהם ולפעמים יהיה מדובר בבעיה של תזרים מזומנים שאינו מתוכנן ברמה הגבוהה ביותר. כל בעל עסק עסוק במטלות היומיומיות עד שלפעמים הוא מוצא את עצמו מגלה קושי להרים את הראש במטרה לאבחן את הבעיה. יתרה מזאת, כאשר אין לו את הכישורים הפיננסים לעשות זאת, הרי אין לו אפשרות לקבל תמונה כללית על העסק. מכאן יש חשיבות עליונה לפנייה אל יועץ עסקי אשר במסגרת העיסוק שלו יוכל לבחון את הסיבה להיווצרות הקשיים השונים. עוד בנושא מנהיגות והובלת עובדים.

בשיתוף פעולה עם היועץ העסקי ייבנו היסודות לתוכנית הבראה על מנת להבין מה בדיוק קורה בעסק. לצור כך היועץ יגיע וילמד בצורה מקיפה על העסק כולל דוחות של רואה חשבון ועד עובדים ומשכורות ומוצרים רווחים יותר או פחות. כמובן שתהיה התייחסות מקיפה למצב תזרים המזומנים במטרה להבין מה בדיוק קורה בעסק. לצורך כך היועץ יגיע אל מקום העסק במטרה ללמוד כמה שיותר פרטים ולבנות דוחות כלכליים משלו אשר מובנים לכל ומתייחסים לסוגיות בזמן אמת.

ליווי עסקים, יועץ מקצועי

יתרונות ליווי עסקים במשבר עם יועץ עסקי

מטרת הבדיקה של ייעוץ עסקי במסגרת ליווי עסקים בקשיים היא קבלת תמונה רחבה ככל הניתן בזמן אמת על העסק תוך דגש על איתור הבעיות השונות מהם העסק סובל והצעה ברורה לגבי ההמשך. לאחר בחינת הבעיות השונות היועץ בשיתוף עם המנהל של העסק עוברים לבנייה של תוכנית עסקית אשר מגדירה של הנושאים החשובים ביותר ודרכי הטיפול בהם וכמובן את היעדים המבוקשים – אין מדובר בתוכנית קצרה אלא בתוכנית רחבה אשר כוללת פירוט יתר תוך התמקדות בבעיות השונות והגדרה של תיקונים שונים, כאשר היועץ מלווה את המנהל של העסק לאורך כל הדרך. למעשה, מדובר על התבוננות כוללת אשר מטרתה היא לבחון התנהלות העסק במטרה להצעיד את העסק קדימה.

כל עסק אשר מצוי בקשיים יש נסיבות שונות אשר הובילו לכך. הכנת תוכנית עסקית נחשבת למרכיב עיקרי וכוללת בין היתר התייחסות למגוון סוגיות שונות כמו למשל הוצאות – בשל העומס היומיומי והשגרה בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם בעלי חוסר יכולת להתמודד עם חישוב ההוצאות.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדוק את איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים בארגון אשר נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד והאם הוא

התייעלות עסקית

המטרה של כל עסק שנפתח הוא לעבור את השנה הראשונה אשר נחשבת כקשה ביותר ואינה מביאה לרווחיות של העסק ולאחר מכן להתחיל בתהליך של התייצבות

English

Winning Business Consulting for Economic Growth! Strategy and Creativity: We will build with you a detailed and comprehensive business plan that includes data analysis and

ייעוץ עסקי עיצוב

אמנים ומעצבים? המאמר הבא בשבילכם..! במאמר נסביר מהו ייעוץ עסקי עיצוב? כיצד מנהלים נכון עסק בתחום העיצוב? וגם, מהם כללי הברזל שחייבים להכיר.

גיוס הלוואות-קורונה

תן לנו לדאוג לעסק שלך! בדוק זכאותך עכשיו + 0 לקוחות מרוצים 0 % הצלחה בגיוס הלוואות + 0 סה”כ כספים שגוייסו ללקוחותינו השאר פרטים

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?