fbpx

פתיחת עסק בכפר סבא

רמקול, קריאה

כפר סבא היא עיר השייכת לאיזור המרכז של ישראל, אך גם לאיזור השרון, ניתן לראות בכך יתרון להקים עסק בכפר סבא, היות ומצד אחד היא נמצאת במרכז הארץ – האיזור בו נמצאת רוב האוכלוסיה ומן הצד השני נמצאת באיזור שקט יותר מהמרכז והוא איזור השרון. כמו כן, באיזור השרון ניתן למצוא חניות ביתר קלות וזאת לעומת ערי המרכז כדוגמת תל אביב, רמת גן וראשון לציון. פתיחת עסק בכפר סבא מחייבת את בעל החברה להכיר את העיר, האוכלוסייה, המקומות בהם כדאי להקים עסקים ומקומות פחות מומלצים, וכן חשוב להכיר היטב את מידת התחרות – מיהם העסקים האחרים שנמצאים בכפר סבא – בהתאם לתחום העסק שלך.

הזכרנו קודם שכפר סבא שייכת גם לאיזור השרון, אך היא נחשבת פחות אטרקטיבית מערים אחרות בשרון כדוגמת נתניה, הרצליה, רעננה, ובכל זאת יש להכיר היטב את האוכלוסייה המגיעה אליה כמו כל עיר אחרת.

גרף צמיחה ורווח

מדוע חשוב לדעת מי האוכלוסיה הקיימת בכל עיר?

חלק אינטגרלי וחשוב מאין כמוהו בהקמת כל עסק הוא הגדרת קהל היעד. עסקים רבים מתחילים בתהליך הקמת העסק ללא תכנון של קהל היעד – מיהם הצרכנים שלהם? עבור מי פונה המוצר או השירות? מה בכלל הצורך של קהל היעד? האם אני כבעל עסק יכול לייצר עבורם פתרון כלשהוא?

אלו שאלות שצריך לשאול עצמו כל בעל עסק, כל יזם בעת פתיחת עסק בכפר סבא או בכל עיר אחרת. בלא תכנון מראש היזם מתכנן מוצר, משקיע עבורו כספים, זמן, מחשבה ואנרגיות לא מעטות, ומוציא אותו לשוק, שוב ללא תכנון מוקדם. ואז מגלה להפתעתו שהמוצר אינו נרכש, במקרה הטוב יש רכישות מעטות, ובמקרה הפחות טובות אין כלל רכישות. היזם \בעל העסק אינם יודעים מדוע אין רכישות למוצר, הם כמובן יכולים לשער, אך אין להם על סמך מה להעמיד עובדות. במקרה הזה עלולים להינזק ברמה כלכלית וכל ההשקעה יורדת לטמיון.

פתיחת עסק בכפר סבא - MINDED

האם יש דרך אחרת להתמודד עם מצב כזה?

התשובה היא כן. בהחלט. ראשית יש להתכונן מראש לכל תרחיש אפשרי. יש להיוועץ בייעוץ עסקי המספק שירותי ליווי עסקי אישיים עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. יועץ עסקי יכין אותך לכל תרחיש אפשרי ולכל דבר שאינו צפוי. הוא יגדיר איתך את קהלי היעד אליהם המוצר פונה, יברר בעזרת כלים מקצועיים מהו הצורך של קהל היעד, ויחשוב יחד איתך על ייחודיות המוצר שלך, ינתח את המתחרים – יברר מהם החוזקות והחולשות שלהם, איפה הם טובים יותר ואיפה פחות, יתכנן איתך את התקציב החודשי השוטף, כך שההכנסות יהיו גדולות מההוצאות ולא להפך. היועץ יבנה איתך תכנית עסקית מסודרת וברורה וילמד אותך כיצד ליישם אותה אחד לאחד. יחד תגדירו מטרה אליה שואפים להגיע, וכן תציבו יעדים על מנת לסייע בהגעה למטרה הנכספת.

פתיחת עסק בכפר סבא והכרת קהל היעד

קהל יעד הוא אחד הדברים ההתחלתיים שנבדקים בהקמת עסק. התכנית העסקית מדברת בין היתר על פעולות השיווק שנצרכות לעשות בכדי להגיע לקהל היעד ובעיקר בכדי לגרום לו לקנות את המוצר שלך ולא של המתחרים. פתיחת עסק בכפר סבא היא וודאי לא דבר פשוט, אך מצויים בה יתרונות רבים, יחד עם היועץ העסקי אין ספק שניתן להצליח להקים עסק מרוויח שיצמח ויפרח.

פתיחת עסק בערים נוספות

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

MINDED - ייעוץ עסקי