fbpx

פתיחת עסק בכפר סבא

רמקול, קריאה

כפר סבא היא עיר השייכת לאיזור המרכז של ישראל, אך גם לאיזור השרון, ניתן לראות בכך יתרון להקים עסק בכפר סבא, היות ומצד אחד היא נמצאת במרכז הארץ – האיזור בו נמצאת רוב האוכלוסיה ומן הצד השני נמצאת באיזור שקט יותר מהמרכז והוא איזור השרון. כמו כן, באיזור השרון ניתן למצוא חניות ביתר קלות וזאת לעומת ערי המרכז כדוגמת תל אביב, רמת גן וראשון לציון. פתיחת עסק בכפר סבא מחייבת את בעל החברה להכיר את העיר, האוכלוסייה, המקומות בהם כדאי להקים עסקים ומקומות פחות מומלצים, וכן חשוב להכיר היטב את מידת התחרות – מיהם העסקים האחרים שנמצאים בכפר סבא – בהתאם לתחום העסק שלך.

הזכרנו קודם שכפר סבא שייכת גם לאיזור השרון, אך היא נחשבת פחות אטרקטיבית מערים אחרות בשרון כדוגמת נתניה, הרצליה, רעננה, ובכל זאת יש להכיר היטב את האוכלוסייה המגיעה אליה כמו כל עיר אחרת.

גרף צמיחה ורווח

מדוע חשוב לדעת מי האוכלוסיה הקיימת בכל עיר?

חלק אינטגרלי וחשוב מאין כמוהו בהקמת כל עסק הוא הגדרת קהל היעד. עסקים רבים מתחילים בתהליך הקמת העסק ללא תכנון של קהל היעד – מיהם הצרכנים שלהם? עבור מי פונה המוצר או השירות? מה בכלל הצורך של קהל היעד? האם אני כבעל עסק יכול לייצר עבורם פתרון כלשהוא?

אלו שאלות שצריך לשאול עצמו כל בעל עסק, כל יזם בעת פתיחת עסק בכפר סבא או בכל עיר אחרת. בלא תכנון מראש היזם מתכנן מוצר, משקיע עבורו כספים, זמן, מחשבה ואנרגיות לא מעטות, ומוציא אותו לשוק, שוב ללא תכנון מוקדם. ואז מגלה להפתעתו שהמוצר אינו נרכש, במקרה הטוב יש רכישות מעטות, ובמקרה הפחות טובות אין כלל רכישות. היזם \בעל העסק אינם יודעים מדוע אין רכישות למוצר, הם כמובן יכולים לשער, אך אין להם על סמך מה להעמיד עובדות. במקרה הזה עלולים להינזק ברמה כלכלית וכל ההשקעה יורדת לטמיון.

פתיחת עסק בכפר סבא - MINDED

האם יש דרך אחרת להתמודד עם מצב כזה?

התשובה היא כן. בהחלט. ראשית יש להתכונן מראש לכל תרחיש אפשרי. יש להיוועץ בייעוץ עסקי המספק שירותי ליווי עסקי אישיים עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. יועץ עסקי יכין אותך לכל תרחיש אפשרי ולכל דבר שאינו צפוי. הוא יגדיר איתך את קהלי היעד אליהם המוצר פונה, יברר בעזרת כלים מקצועיים מהו הצורך של קהל היעד, ויחשוב יחד איתך על ייחודיות המוצר שלך, ינתח את המתחרים – יברר מהם החוזקות והחולשות שלהם, איפה הם טובים יותר ואיפה פחות, יתכנן איתך את התקציב החודשי השוטף, כך שההכנסות יהיו גדולות מההוצאות ולא להפך. היועץ יבנה איתך תכנית עסקית מסודרת וברורה וילמד אותך כיצד ליישם אותה אחד לאחד. יחד תגדירו מטרה אליה שואפים להגיע, וכן תציבו יעדים על מנת לסייע בהגעה למטרה הנכספת.

פתיחת עסק בכפר סבא והכרת קהל היעד

קהל יעד הוא אחד הדברים ההתחלתיים שנבדקים בהקמת עסק. התכנית העסקית מדברת בין היתר על פעולות השיווק שנצרכות לעשות בכדי להגיע לקהל היעד ובעיקר בכדי לגרום לו לקנות את המוצר שלך ולא של המתחרים. פתיחת עסק בכפר סבא היא וודאי לא דבר פשוט, אך מצויים בה יתרונות רבים, יחד עם היועץ העסקי אין ספק שניתן להצליח להקים עסק מרוויח שיצמח ויפרח.

פתיחת עסק בערים נוספות

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הגדלת המכירות בעסק

הגדלת מכירות בעסק היא בסופו של יום המטרה העיקרית של כל עסק, אבל לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. הרבה מאוד גורמים מעורבים בתהליך, ועל

תהליכי מכירה

שיווק של מוצר או שירות הוא תהליך הדרגתי ומורכב. אולם, רבים מהמשווקים לא מבינים כי תהליך השיווק הוא רק נקודת ההתחלה של גולת הכותרת- המכירה

ייעוץ אסטרטגי

נאמר ויש לכם רעיון אדיר , שירות או מוצר חדש ואתם פשוט יודעים שהוא נועד להצליח, אבל, מהו השלב הבא – כיצד תוכלו לתרגם את

מודל עסקי

המושג “מודל עסקי” הינו מושג דינמי, חדשני וגמיש. יצירת מודל עסקי חיונית לניהול עסקי לעסק ולתפעולו המוצלח. מהו מודל עסקי מוצלח ומהי חשיבותו – צוות

ניהול סיכונים

בשנים האחרונות עלה לכותרות מושג ניהול הסיכונים כאחד התהליכים החשובים והמשמעותיים בארגונים. כאשר הוא מבוצע כהלכה, ניהול סיכונים מאפשר לעסקים וחברות התנהלות עקבית ויציבה במישורים

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?