fbpx

פתיחת עסק בפתח תקווה

עסק, חשבונות, ייעוץ

פתיחת עסק בפתח תקווה, כמו בכל עיר אחרת, מחייבת את הבעלים לתכנן נכון את ההקמה והניהול, וזאת בשביל להקים עסק מרוויח ומצליח. פתח תקווה היא עיר במרכז הארץ, והיא נחשבת נקודת מפגש בין ערים רבות שנמצאות בסביבה שלה ונושקות לה, כמו: קריית אונו, רמת גן, גבעת שמואל, בני ברק ואפילו תל אביב. אגב, אם הזכרנו את תל אביב, אז בשונה ממנה, פתח תקווה פחות עמוסה ופחות צפופה וקל יותר למצוא בה חניה. אלו הן חלק מהסיבות שכדאי לפתוח עסק בפתח תקווה.

אם החלטת לבצע פתיחת עסק בפתח תקווה חשוב שתכיר את האזורים בהם מבלה קהל היעד שלך. לדוגמא, אם תחום העסק שלך הוא אופנה, קיימים אזורי שופינג כמו: יכין סנטר, חובבי ציון, הקניון הגדול (שנמצא ברחוב ז’בוטינסקי). אם תחום העסק שלך הוא מזון, המסעדות ובתי הקפה ממוקמים ביכין סנטר, SHOP TIME, וכדומה.

פתח תקווה נמצאת בתנופה

מבחינת האוכלוסייה, העיר מאוד מגוונת, מבוגרים, צעירים, משפחות, אי אפשר לשים את האצבע סוג אוכלוסיה אחד שקיים בה. כאשר אתה מקים עסק, קיים הצורך להגדיר בדיוק מי קהל היעד שלך, בהתאם לסוג העסק, המתחרים הפועלים בסביבתך וכדומה ולכן כדאי להיוועץ במי שמכיר את האיזור.

גם אם אתה גר בפתח תקווה כל חייך, וגם אם אתה מכיר אותה כעת לראשונה, כאשר אתה מקים עסק בעיר הזאת אתה חייב להכיר את העיר וסביבתה, וזאת על מנת לבחור את מיקום העסק בהתאם לקהל היעד הרלוונטי לך. לצורך זה וודאי תצטרך ייעוץ עסקי חיצוני אשר יסייע לך בבחירת המקום, בניתוח המתחרים שמציעים את השירות \ המוצר הדומה לשלך, בהגדרת קהל יעד ממוקד, בבחירת הייחודיות של העסק של פני המתחרים ובכלל.

פתיחת עסק בפתח תקווה - MINDED

ההיצע והדגשים בעת פתיחת עסק בפתח תקווה

פתח תקווה זו עיר גדולה, ויש בה אזורי בילוי כפי שהזכרנו קודם, אך לא בכל מקום כדאי להקים את העסק שלך. אם לא תכיר את הסביבה תגלה שבטעות פתחת עסק ממש ממול למתחרה שלך. יועץ עסקי יודע לנתח את התחום בו העסק שלך מוקם, ויודע לזהות את הצורך של קהל היעד ולתת לו פתרון, בקיא בתחום הניהולי, המקצועי והפיננסי ועוזר לך בתור בעל העסק ליישם את המטרות שלשמן הוקם.

טרם פתיחת עסק בפתח תקווה צריך להכין תוכנית עסקית מסודרת. התכנית צריכה להיות כתובה, מה שמגדיל את הסיכויים ליישם אותה. יועץ עסקי יושב עם הבעלים ויחד מחליטים על תקציב ראשוני לפתיחת העסק, תקציב חודשי לפעילות השוטפת, מאין יגיע הכסף? מאילו מקורות מימון לעסקים? מיהו קהל היעד? מה הצורך שלו וכיצד המוצר או השירות עונה על הצורך? מה המטרה של העסק ומהם היעדים להשיג אותה? מהן פעילויות השיווק שיצטרכו להיעשות בכדי למשוך את קהל היעד? ועוד ועוד החלטות חשובות שבלעדיהן התהליך לא יתנהל בצורה תקינה ובכך יוביל להפסד כספים רב.

פתיחת עסק בפתח תקווה מצריכה הרבה מאוד מחשבה, זמן, וכסף, הרבה פעמים מדובר בחלום של יזם, הוא משקיע את כל כולו, ומשום כך זה צריך להיעשות בצורה הנכונה ביותר. שים לך את המטרה אל מול העיניים, תעבוד בצורה יעילה לפי תוכנית מסודרת, בעזרת ייעוץ וליווי של יועץ עסקי הבקיא בתחום, שילך איתך יד ביד עד להצלחה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
הגדלת המכירות בעסק

הגדלת מכירות בעסק היא בסופו של יום המטרה העיקרית של כל עסק, אבל לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. הרבה מאוד גורמים מעורבים בתהליך, ועל

תהליכי מכירה

שיווק של מוצר או שירות הוא תהליך הדרגתי ומורכב. אולם, רבים מהמשווקים לא מבינים כי תהליך השיווק הוא רק נקודת ההתחלה של גולת הכותרת- המכירה

ייעוץ אסטרטגי

נאמר ויש לכם רעיון אדיר , שירות או מוצר חדש ואתם פשוט יודעים שהוא נועד להצליח, אבל, מהו השלב הבא – כיצד תוכלו לתרגם את

מודל עסקי

המושג “מודל עסקי” הינו מושג דינמי, חדשני וגמיש. יצירת מודל עסקי חיונית לניהול עסקי לעסק ולתפעולו המוצלח. מהו מודל עסקי מוצלח ומהי חשיבותו – צוות

ניהול סיכונים

בשנים האחרונות עלה לכותרות מושג ניהול הסיכונים כאחד התהליכים החשובים והמשמעותיים בארגונים. כאשר הוא מבוצע כהלכה, ניהול סיכונים מאפשר לעסקים וחברות התנהלות עקבית ויציבה במישורים

Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?