פתיחת עסק ברעננה

פתיחת עסק ברעננה או בכל עיר אחרת, דורשת מחשבה דקדקנית הבוחנת את כל ההיבטים של העסק עוד בטרם הקמתו. קראו על ההיבטים הנחוצים של כל עסק חדש.
חשבונית עסקה

פתיחת עסק ברעננה דורש בקיאות אודות העיר והסביבה שלה. רעננה הינה עיר השייכת לאיזור השרון, אולם מבחינה מנהלית היא משתייכת למחוז המרכז. כאשר עומדים לקראת פתיחת עסק ברעננה, כמו בכל מקום אחר, צריך להכיר את העסקים הקיימים בה, לדעת היכן איזורי הבילוי של התושבים, וזאת בכדי לדעת היכן למקם את העסק.

נפריד בין כמה היבטים הנלקחים כפרמטרים בעת פתיחת עסק ברעננה:

  • היבט התחרות: ברעננה פועלים בתי עסק רבים, ולפני שאתה ניגש להקים את העסק חשוב שתדע מי המתחרים הפועלים סביבך, יש לנתח את פועלם, להבין היכן הנקודות החזקות שלהם והיכן הנקודות החלשות יותר, מה הם מציעים לעומתך, מיהם המתחרים הגדולים ביותר בתחום בו פועל העסק שלך, ובעיקר כיצד לבדל את העסק שלך על פני המתחרים. כאשר אתה מוכן מבחינת התחרות, יש לך סיכויים טובים יותר לנהל את העסק בצורה חכמה יותר לעומת בתי העסק שאינם מכירים את המתחרים. כמו כן, היבט התחרות משליך גם על שלבים מאוד התחלתיים של פתיחת העסק, לדוגמא, אם תגלה שממש ליד מקום העסק העתידי שלך קיים עסק מתחרה, האם תשנה את דעתך ביחס למיקום העסק? זוהי שאלה שצריכה לעלות לפני שמקימים את העסק, כך שלא יושקע לשווא כסף רב, זמן יקר ומחשבות אינספור.
  • קהל היעד: ברעננה קיימת אוכלוסייה במצב סוציו אקונומי גבוה. חשוב להגדיר במדויק מיהו קהל היעד עוד בשלבים ההתחלתיים של פתיחת עסק ברעננה. יש צורך לדעת ולנתח במפורט את הצרכים והרצונות של קהל היעד המוגדר, ולבדוק שהמוצר או השירות שהעסק שלך מציע אכן מספק את הפתרון. הגדרת קהל היעד משליכה בין היתר גם על המסרים שבית העסק מעוניין להעביר. ע”פ קהל היעד אדע איזה מסר להתאים לו, ובאילו מדיות אבחר לפרסם.
  • תקציב: כפי שהזכרנו בהיבט הקודם, רעננה בעלת אוכלוסייה במצב סוציו אקונומי גבוה, לכן גם ההוצאות עבור בית העסק עשויות להיות יקרות יותר, לדוגמא: רכישת החנות או עלות שכירות, שיפוץ המקום עשויים להיות גבוהים מערים אחרות. וזהו דבר שיש לקחת בחשבון כאשר עומדים לפני פתיחת עסק ברעננה. בכלל כל הנושא הפיננסי הוא נושא בפני עצמו. יש לתכנן מראש את העלויות הראשוניות שיידרשו לפתיחת העסק וכן לתכנן מראש את העלויות החודשיות עבור כלל ההוצאות. בעל העסק צריך לבדוק מהו התקציב הנדרש לו לפתיחת העסק, ואת השאר יצטרך לגייס באמצעות מקורות מימון לעסקים. תכנון מראש בעניין התקציבי מסייע לניהול נכון יותר של העסק.
פתיחת עסק ברעננה | MINDED

היבטים נוספים בנושא הקמת עסק

ישנם כמובן היבטים נוספים שניתן לדון עליהם בנושא הקמת עסק. אלו שפירטנו הם רק על קצה המזלג. בעל עסק צריך להיות בקיא בכל עולמות הניהול, הכלכלה, השיווק, האסטרטגיה וכו’ על מנת לנהל את העסק בצורה חכמה, וכזו שתניב רווחים. אך בעל העסק לבדו אינו יכול ואינו צריך לבצע את הכל בעצמו, לכן מומלץ להיעזר ביועץ עסקי המספק שירותי ייעוץ וליווי אישי לכל אורך התהליך, עוד מטרום הקמת העסק ותוך כדי פעילותו. היועץ העסקי בקיא בנושאים הפיננסיים, הניהוליים, המקצועיים, השיווקיים ולמעשה מספק ארגז כלים לבעל העסק. היועץ העסקי מנתח את המתחרים, את קהל היעד, מסייע בבחירת המסרים ובאילו מדיות יפורסמו, מייעץ מהו התקציב הנדרש לפתיחת העסק ומהן העלויות שיידרשו עבור כלל הפעילות, ועוד.

היועץ העסקי מאפשר לבעל העסק את השקט הנפשי להתעסק בדברים שהוא צריך לעסוק בהם, ובמה שהוא יודע, ויחד בשיתוף פעולה ניתן להגיע לעסק מצליח ומרוויח.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פוסטים נוספים באותו בנושא
פיתוח ארגוני בחיפה

העיר חיפה הינה מגוונת באוכלוסייתה, ולכן כדי להצליח עם עסק עליכם להכיר את ארבעת הגורמים המרכזיים שכל עסק תלוי בהם. קראו עוד בנושא פיתוח ארגוני בחיפה.

פיתוח ארגוני בתל אביב

שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב או בכל אזור אחר, כוללת בתוכה מספר מאפיינים חשובים ביותר לצורך התרחבות וצמיחה עסקית. כאן במאמר נדבר עליהם..!

ייעוץ ארגוני לחברות

גם אם החברה אינה נמצאת בקשיים, ובכל זאת רציתם למקסם את הרווחים של החברה, דעו כי בעזרת ייעוץ ארגוני לחברות תוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל.

מימון לעסק חדש

מימון לעסק חדש עלול להיתקל בקשיים ובירוקרטיה רבים, אולם באמצעות מספר דברים תוכלו לגייס את הסכום המבוקש ובתנאים הטובים ביותר..!

ייעוץ עסקי בכפר סבא

לפנייה אל חברת ייעוץ עסקי בכפר סבא, יש יתרונות רבים. למשל, חברת ייעוץ מקצועית תסייע לכם בקבלת החלטות ותכנון נכון של העסק כבר בשלב ההקמה..!

דברו איתנו
אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד. שמי אורי מחברת MINDED ואני כאן כדי לסייע בכל שאלה.
Powered by