סדנאות


MINDED סדנאות


ניהול עסק עצמאי זה לא סיפור פשוט! נדרש להיות מחלקת שיווק, מחלקת כספים, מחלקת מכירות ועוד ועוד ואתה רק אחד, שצריך לעשות את הכול. עיקר הקשיים של בעלי עסקים נובעים מעומס רב של תפקידים אשר נדרשים למלא מתוקף היותם עצמאיים ומחוסר ידע במגוון רחב של תחומים אשר נדרשים להם בניהול העסק. אנחנו יודעים שכדי שתוכל לקדם את העסק שלך לעבר המטרותיך, נדרש שיהיו לך הכלים וסל המיומנויות הרלוונטיות לפיתוח העסק שלך. אם לא, העסק שלך לא הולך להתקדם בקרוב. לכן, פתחנו עבור בעלי עסקים כמוך, סדנאות אשר יסייעו לך להגדיל את המכירות והרווחיות ויקנו לך את הכלים והמיומנויות שאתה צריך כדי לקדם את העסק שלך לעבר מטרותיו.MINDED סדנאות


ניהול עסק עצמאי זה לא סיפור פשוט! נדרשים להיות מחלקת שיווק, מחלקת כספים, מחלקת מכירות ועוד ועוד ואתה רק בן אדם אחד, שצריך לנהל ולעשות את הכול. עיקר הקשיים של בעלי העסקים נובעים מהעומס הרב של התפקידים אשר נדרשים למלא מתוקף היותם עצמאיים ומחוסר הידע במגוון רחב של תחומים אשר נדרשים להם בניהול עסק עצמאי.

אנחנו יודעים שכדי שתוכל באמת לקדם את העסק שלך לעבר המטרות שלך, נדרש שיהיו לך את הכלים וסל המיומנויות הרלוונטיות לפיתוח העסק שלך כי אם לא, העסק שלך לא הולך להתקדם בקרוב.

לכן, פתחנו עבור בעלי עסקים עצמאיים כמוך, מגוון סדנאות אשר יסייעו לך להגדיל את המכירות והרווחיות ויקנו לך את הכלים והמיומנויות שאתה כל כך צריך כדי לקדם את העסק שלך לעבר מטרותיו.הסדנאות שלנו:


רוצים להירשם? מעוניינים בסדנה מותאמת אישית?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו עימי קשר

רוצים להירשם? מעוניינים בסדנה מותאמת אישית?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו עימי קשר


מוסריות ואמינות
מחויבות ואכפתיות
תשוקה והנאה
מצוינות ולמידה מתמדת
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד. שמי אורי מחברת MINDED ואני כאן כדי לסייע בכל שאלה.
Powered by