fbpx
אחריות
אחריות
יצירתיות
Natural landscape with unreal upside down sityscape
אסטרטגיה
close-up-globe-ball-green-grass
מומחיות
ליווינו בהצלחה
תוצאות
Cheerful girl and her dad kneading and rolling dough

ייעוץ עסקי פרקטי. יצירתי. מכוון תוצאות. בגובה העיניים. לזכיינות. וארגוני 

יעוץ וליווי עסקי מקיף

שילוב של ייעוץ עסקי פרקטי וממוקד עם יצירתיות וגמישות מאפשרת לנו להוביל ולספק ייעוץ עסקי אחר-אחראי, מדויק, יצירתי והישגי.  אנחנו נלווה, נכשיר וניתן לך כלים, כדי שיחד נוכל להשיג את היעדים העסקיים שלך. כל היועצים העסקיים בחברתנו בעלי תארים אוניברסטאיים, בעלי ניסיון יזמי מוכח וגם בעלי ניסיון ניהולי עשיר. אנחנו מאמינים שכדי ללוות עסק צריך לדעת איך עסק מתנהל.
לקוחותינו, נהנים מייעוץ עסקי וליווי עסקי צמוד, המספק להם מענה לכלל צרכי העסק. הייעוץ העסקי אצלנו, מספק מענה משלב תכנון  האסטרטגיה, בניית מודל עסקי, תמחור המוצרים והשירותים דרך בניית תכנית עסקית ועד לליווי בבית העסק שלכם. אנחנו נכשיר אתכם לשווק ולמכור טוב יותר, לנהל את העסק טוב יותר ובעיקר, לייצר לכם עסק רווחי יותר ולאורך זמן.

נשמח להזמינך לכוס קפה במשרדנו ולהכיר

תחומי ההתמחות הנוספים שלנו

פיתוח עסקי

הגדלת הרווחיות ושיפור המדדים העסקיים


להמשך קריאה

יעוץ בזכיינות

פיתוח רשתות בארץ ובחו"ל, יבוא ויצוא רשתות וליווי זכיינים 


להמשך קריאה

יעוץ ארגוני

ליווי מנהלים, ייעול תהליכי עבודה, הכשרות עובדים 


להמשך קריאה

יעוץ פיננסי

יעוץ כלכלי, בניית תקציב, שיפור תזרים מזומנים, גיוס אשראי


להמשך קריאה

אצלנו תקבלו:

ייעוץ עסקי 

בגובה העיניים

יועצינו מגיעים אלייך, בוחנים את פעילות החברה, מבינים את האתגרים וההזדמנויות ובונים מסלול להתפתחות העסקית  ויחד איתך מובילים להשגת היעדים והמטרות.

יצירתיות

לאורך התהליך

"אי שפיות זה לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאה שונה",א. איינשטיין. אנחנו תמיד נחשוב על דרכים יצירתיות להפוך את החברה שלך למותג מוביל ומנצח 

איתך בכל

החלטה וצומת

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו ולא כסיסמה אלא כאג'נדה אמיתית. אנחנו שותפים בכל החלטה או צומת חשובה ותמיד זמינים לצרכיך ונפעל להשגת המטרות והאינטרסים שלך

המטרה שלך

זו המטרה שלנו

במהלך הליווי אצלנו נגדיר יעדים ומטרות קצרי וארוכי טווח וונהיה איתך לאורך כל התהליך על מנת להשיג את המטרות במהירות ובקלות

מייצרים לך

הצלחה מתמשכת

במסגרת תהליך הליווי והייעוץ העסקי נייצר לך תכנית פעולה בכלל תחומי החברה כך שגם אחרינו, תוכל להמשיך לשמור על ההצלחה שלך

רשת קשרים איכותית

כיתרון עבורך

בחרנו בקפידה לאורך השנים ספקים איכותיים ואמינים ואף הרחבנו את קשרינו בארץ ובחו"ל והכל כדי להבטיח שנספק ללקוחותינו שירות מעולה ויתרון יחסי על פניי מתחריהם ולפעמים זה כל מה שצריך כדי להצליח.

נשמח להכיר אותך
איך בוחרים יועץ עסקי?

טיפים לבחירת יועץ עסקי המתאים לעסק שלך

כיצד בוחרים יועץ עסקי מתאים?

ייעוץ עסקי הוא תחום מאוד רחב. יש המון יועצים ולא פעם קשה לבחור את היועץ הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

צירפנו כאן מספר טיפים כדי לעזור לכם לבחורת את היועץ העסקי המתאים לכם:

1. מה הוא תחום ההתמחות של היועץ העסקי?

יש מגוון רחב מאד של יועצים עסקיים וכל אחד מגיע עם רקע וניסיון שונים. חלק מהיועצים רואי חשבון או כלכלנים ומכאן שלרוב חוזקם הוא בצד הפיננסי, חלק מהיועצים מגיעים עם הכשרה ספציפית או ניסיון ספציפי לתחום מסוים ואילו האחרים מגיעים עם ידע וניסיון רחב במגוון תחומים. בחברתנו מבינים כי התאמת היועץ לאופי האתגרים העסקיים של הלקוח הוא מדד קריטי בהצלחת הליווי ולכן אנו שמים דגש רב בהתאמת היועץ בעל הניסיון והידע הכי מתאים לאופי העסק ואתגריו כדי להבטיח את הצלחת הליווי העסקי.

2. מה הוא הניסיון ושיטת העבודה של היועץ העסקי?

חשוב לבחון אילו עסקים ליווה היועץ, האם הוא ליווה עסקים בישראל או בחו"ל? האם הוא יודע להתאים את עצמו לתחום הפעילות של העסק שלך? יש עסקים שמעדיפים כי ילווה אותם יועץ שמומחה באותו תחום פעילות. יש כאלו שחשוב להם להיוועץ ביועץ שיוכל לייצר להם חשיבה מחוץ לקופסה.  אצלנו, כחלק מהליך התאמת הליווי, אנו עורכים פגישה ראשונה ללא כל עלות בבית העסק של הלקוח או במשרדנו. מטרת הפגישה להכיר אתכם היזמים ואת העסק ואתגריו ולהתאים את הליווי והשירות הכי נכון בעבורכם. צוות היועצים שלנו מיומן ובעל כישורים וידע שונים האחד מהשני, זאת על מנת לתת מענה רחב ואיכותי לכלל לקוחות המשרד ולייצר ראייה מקצועית רחבה ככל האפשר על כל לקוח ולקוח.

3. האם היה לכם חיבור אישי עם היועץ העסקי?

בסופו של יום, תהליך הליווי והייעוץ העסקי הוא תהליך ממושך. על כן, חשוב מאד החיבור האישי. האם ה"וויב" של היועץ מתאים לך? האם הרגשת בפגישה שאפשר לסמוך עליו והוא מי שיוביל את החברה קדימה? החיבור האישי ותחושת האמון ביועץ היא קריטית להצלחת הליווי. לכן כל עסק שפונה אלינו, עובר תשאול ראשוני על מנת להבין את אופי הפעילות העסקית שלו. בדרך כלל,  אנו מתאמים פגישה ראשונית עם הלקוח שמטרתה, להכיר את היזם, את העסק ואת המורכבויות והאתגרים שלו. ברור לנו, כל עסק הוא עולם ומלואו ולכן אנו מתייחסים בכובד ראש לליווי העסקי. עסקים שאנחנו נבין כי אנחנו לא יכולים לתרום להם, אנחנו נשקף לכם את זה כבר בהתחלה ונפרד לדרכינו. אנחנו נמדדים במדד ההצלחה ואנחנו לא אוהבים להפסיד.

נשמח לשמוע ממך

MINDED יעוץ עסקי במספרים:

12 +
שנות ניסיון
% 64 +
גידול ממוצע בהכנסות ללקוחותינו
450 +
פרויקטים שבוצעו בהצלחה

מה זה בעצם ייעוץ עסקי?

מנהל מבצע הערכת ביצועי עובדים לעובד שלו

כשאנו שואלים את הפונים אלינו מהו ייעוץ עסקי, אנו מקבלים תשובות רבות ומגוונות. קיימים בשוק מגוון רחב של יועצים עם תחומי התמחות, ידע וניסיון שונים. אופי השירות אצלנו שונה מרוב המשרדים האחרים. אצלנו השירות נותן מענה לכלל תחומי הפעילות העסקית – אסטרטגיה, כספים, פיתוח עסקי, שיווק ופיתוח ארגוני. בנוסף, אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הפיתוח העסקי ונמצאים שם בכל דילמה או הזדמנות שנקרית להם בדרך. לקוחותינו מספרים לנו אחרי שהתחילו את הליווי איתנו שעתה הם באמת מבינים מהו יעוץ עסקי איכותי. כל לקוח הוא עולם ומלואו ולנו חשוב שיותאם לכל לקוח היועץ הכי נכון עבורו הן מבחינת הניסיון והידע שמביא עימו והן מבחינת החיבור האישי כי בסופו של יום חשוב החיבור בין היועץ ללקוח אך גם חשובה ההצלחה של הלקוח כי בזה נמדדים יועצינו.

תהליך העבודה איתנו משתנה מלקוח ללקוח ובהתאם לצרכי ואתגרי העסק. עם זאת, יש כמה קווים מנחים הדומים ברוב תהליכי הליווי.  בתחילת התהליך יהיה לנו חשוב להבין את אופי הפעילות העסקית הקיימת, האתגרים, היעדים והמטרות שלך. המטרה שלנו היא לאבחן בצורה הכי נקיה את העסק שלך ועל ידי כך לדעת בדיוק מהם המקומות שאנחנו צריכים להתערב על מנת שנוכל להזניק את העסק שלך לעבר מטרותיו ויעדיו. בשלב הבא אנו נייצר חיבור בין הרצונות שלך, המצב הנוכחי של העסק והידע שיש ברשותנו, ונייצר את ה"תכנית העסקית".

מה כוללת תכנית עסקית?

התכנית העסקית כוללת את כלל המרכיבים הנחוצים לעמידה במטרות והיעדים ואף תכנית עבודה אופרטיבית להמשך התהליך. התכנית תוצג ללקוח ונבצע בה תיקונים ככל ויהיו על מנת להדק ככל האפשר את התכנית. לאחר מכן מגיע החלק ה"כייפי" – היציאה למרוץ להשגת היעדים. אנו נלווה את כל התהליך לצידך שלב אחרי שלב ובכל שלב נפעל לעמידה במטרות  ולשפר את התהליך על מנת שנוכל להשיג את כל היעדים שהצבנו עם תחילת העבודה. התהליך מתקיים בפגישות בתקירות משתנה בהתאם לצרכי העסק. בפגישות נעבור על הנושאים והמשימות שצריך לעשות, נקבע את סדרי העדיפויות ולפיכך נקבע מה עושים יחד ומה ביכולות שלך לקדם בנפרד.

לאורך תהליך ליווי עסקי, אנחנו נשקף לך מה האפשרויות העומדות בפניך לפיתוח העסקי ונבהיר לך מה כל אופציה תדרוש ממך. בנוסף, נסייע לך לבחור את האופציה שהכי נכונה ומתאימה באותו שלב שהעסק שלך נמצא ונכשיר לניהול העסק בכל היבטיו. אם נדרש לחדד את יכולות המכירה שלך, אנו נבין איך תהליך המכירה מתרחש היום ונסייע לך לבנות תהליך מכירה טוב יותר, שמספק ערך ללקוחות  וגורם לאנשי המכירות להרגיש בנוח בשיחה או פגישת המכירה. אם נבין כי תהליכי השיווק כרגע אינם מספקים, אז נבנה ביחד תהליכי שיווק נוספים, נעבוד עם מי שמנהל את השיווק ונבנה ביחד תכנית שיווקית מלאה שתוביל את העסק למטרותיו. במקביל, נעבור ביחד על תזרים המזומנים של החברה, נבין מה התמחור הקיים והאם צריך לשנות אותו בהתאם לרווחיות המוצר או השירות שהעסק מספק כדי שיהיה אפשר להגיע לרווחיות הנכונה וכמובן, זה רק על קצה המזלג. בקיצור, בתהליכי הליווי במשרדנו לקוחותינו נהנים ממענה מלא לכלל פונקציות העסק ועל ידי כך אנו מצליחים להבטיח אחוזי הצלחה מהגבוהים במשק.

שלושת השלבים

שלושת השלבים שלנו בהצלחת ליווי ויעוץ עסקי

אבחון מצב קיים:
בשלב הראשון נבין באיזה מצב העסק נמצא היום, מה השירותים שהעסק מציע, מה התמחור, מי קהל היעד של העסק ומה הפוטנציאל העסקי.

קביעת מטרות ובניית תכנית עסקית: 
בהתאם למצב המצוי והמצב הרצוי נקבע ביחד את היעדים והמטרות ונבנה תכנית עסקית מפורטת בה נדע מה צריך לעשות בכל היבט של העסק.

ליווי בהשגת היעדים: 
אנו נלווה אותך לאורך כל תהליך הליווי, נספק מענה בכל היבטי העסק, נכשיר את העובדים והמנהלים, נסייע בתהליכי משא ומתן מול ספקים, קולגות ושתפ"ים ונוביל אותך להשגת היעדים והמטרות שהגדרנו.

שירותי יעוץ עסקי שלנו כוללים טיפול בתחומים הבאים:

לפגישה עם היועצים שלנו
בחרת בייעוץ עסקי?

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם!

להיות מספר 1

 

קודם כל, כפי שרשמנו מקודם, בחרו ייעוץ עסקי שמתאים לכם ויש לכם חיבור אישי טוב איתו. בחירה נכונה של יועץ עסקי מקצועי היא קריטית לעסק שלך. תהליך ליווי ויעוץ עסקי הוא תהליך שדורש מחויבות והשקעה כספית לא קטנה ולכן חשוב שהבחירה תהיה של יועץ שמתאים לקידום החברה שלך.

נדרש מישהו שמבין אותך, מבין מה הם צרכי החברה שלך ויודע לספק לך מענה מדויק לצרכי ומטרות החברה. על מה לשים דגש? שהיועץ בעל ניסיון רב שנים, יזם ובעל סל כישורים וידע נרחב. כל עסק, הוא ייחודי ונדרש לתת לו את המענה הכי מדויק שניתן. חשוב יועץ שיהיה מחוייב לך ולמטרותיך וידע להוביל אותך למטרות שלך.

קבוצת MINDED יעוץ הינה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני, לעסקים, חברות וארגונים ממגוון רחב של תחומים. יועצינו בעלי ניסיון רב ועשיר. אנו יודעים בדיוק איך להוביל אותך להצלחת החברה שלך. סל השירותים שלנו כולל: בניית תכנית עסקית, גיוס מימון לעסקים, קביעת תמחור, סיוע בניהול תזרים מזומנים חיובי, ניהול תקציב, שיפור תהליכי שיווק ופרסום, הכשרת מכירות, ייעוץ ארגוני, ייעול של תהליכי העבודה, הכשרת עובדים, הכשרה ניהולית, בניית מנגנוני בקרה ותפעול ועוד מגוון רחב של שירותים.
כל הליך ליווי וייעוץ מתבצע לצד הטמעה של תכניות עבודה ארגונית, ליווי הדרג הניהולי ובהם מנכ”ל וסמנכ”ל לטובת הטמעת אסטרטגית החברה ועמידה ביעדי ומטרות החברה.

הצוות הניהולי שלנו:

קבוצת מיינדד

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
יועץ ויזם עסקי

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומוסמך כיועץ אישי. בעל ניסיון רב שנים בהקמת יוזמות עסקיות, ניהול בתפקידים בכירים וליווי עסקים.
ניסיון עשיר בליווי מגוון רחב של בעלי עסקים וחברות, לאורך שנים, ליוו עסקים ומנכ"לים וסייע להם לשיפור ההתנהלות העסקית ולהכפיל ואף לשלש את התוצאות העסקיות. אני מאמין כי כדי להגיע לתוצאות נדרש להתמיד ולהיות מחויב למטרות שלך. חשוב מאד להתמקד במטרה ולא לסטות ממנה, אחרת הולכים לאיבוד. לכן, אני לא מוותר ללקוחות שלי ואצלי אין תירוצים, גם כשמאתגר וקשה, אני מוצא את הדרך להוביל את בעל העסק להצלחה ולא לוותר לעצמו.

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
יועצת ארגונית ועסקית, יזמת ומרצה באקדמיה ובארגונים.

בעלת תואר שני (MBA) ביעוץ ארגוני ומנהל עסקים, מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי פרס, חוקרת תחומי הלמידה, שירות, מוטיבציה וקבלת החלטות.
בעשור האחרון, מלווה עסקים וארגונים בהשגת היעדים העסקיים שלהם. מעבירה אותם מחשיבה של עסק קטן, לחשיבה של עסק כארגון, גורמת להם לייצר מנגנוני התנהלות אפקטיביים שמאפשרים להם לנהל את העסק כמו שעון שוויצרי ולהכפיל ולשלש את הרווחיות מן מהמצב הקיים. אני מאמינה ביצירת ארגונים ועסקים משמעותיים, עסקים הממוקדים בחוזקות שלהם, יכולים להניב יותר לעצמם ולסביבה. אין עסק הדומה לאחר ולכן כל עסק זקוק למענה מותאם אישית. אין דבר יותר מספק מסיוע לעסקים וארגונים להשיג את המטרות ולראות אותם נהנים מהדרך ומהתוצאות.

בין לקוחותינו

יש לכם את האפליקציה שלנו?
ANDROID
APPLE - בקרוב
יש לך שאלות נוספות?

נשמח לשוחח עמכם

השאר לנו פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

מאמרים ומדריכים

המאמרים העדכניים שלנו

חדשות

כתבות | מאמרים | עיתונות

ניהול ההוצאות בעסק

ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול זמן

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים המזומנים של העסק, הוא למעשה ניהול מאגרי הכסף הפנוי לביצוע פעולות בעסק.יכול להיות עסק רווחי – כלומר שהכנסותיו גדולות מהוצאותיו – אך ללא

לקוחותינו מספרים

איך יוצרים איתנו קשר?

חייגו אלינו

09-3750040

שלחו מייל
בואו לבקר

התע"ש 20 (בית הפעמון) כפר סבא

חברתנו מספקת שירותי ייעוץ לעסקים, חברות וארגונים מזה למעלה מ-6 שנים. נשמח לצרפך לקהל לקוחותינו.

השאירו פרטים
כל הזכויות שמורות לקבוצת MINDED
MINDED - ייעוץ עסקי