fbpx

ייעוץ עסקי שמביא תוצאות

שילוב ייעוץ עסקי פרקטי וממוקד עם יצירתיות וגמישות מאפשרת לנו להוביל אותך להצלחה שלך. אנו לא יושבים על השמרים ובמשרד ומחכים שתעשה את מה שצריך, אנחנו נלווה אותך ונעזור לך להשיג את היעדים העסקיים שלך לאורך כל תהליך הייעוץ.
לקוחותינו, נהנים מליווי צמוד שמספק מענה כולל לכל צרכי העסק, הייעוץ העסקי מספק מענה משלב האסטרטגיה ובניית המודל העסקי, בניית תכנית העסקית ועד להכשרתכם לשווק, למכור ולשמר את הלקוחות שלכם, ולייצר לכם עסק רווחי ולהשיג את מטרותיכם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
תחומי ההתמחות הנוספים שלנו:

בוא נסייע לעסק שלך להתפתח

מדוע לבחור בשירותי ייעוץ עסקי שלנו?

ייעוץ עסקי שמבין אותך

לנהל עסק זה נושא מורכב, במיוחד בימים אלו. לא ניתן להפריד בין כל צרכי העסק ויש נושאים שדורשים טיפול בעסק וברור לך מה כדאי לעשות ויש נושאים בעסק שאין לך מושג מה כדאי לעשות. כדי להוביל את העסק שלך להצלחה, אנו נלווה ונספק מענה לכל היבטי העסק. לאורך הליווי והייעוץ העסקי, נדאג לספק מענה התואם ליכולות שלך בכל היבטים עסקיים ונייצר מנגנוני עבודה מתמשכים שיאפשרו לך לנהל את העסק בקלות.

יצירתיות בבניית מודל עסקי

אין עסק הזהה לעסק אחר, כל אחד יש לו מטרות משלו וצרכים אחרים ולכן גיבוש קונספט עסקי המותאם לצרכי העסק הוא מפתח להצלחה. אנו מתאימים מודלים עסקיים ומשלבים בין עולמות שונים כדי לייצר מודלים ייחודים, שיהיו גמישים ומותאמים לצרכי העסק. כחלק מבחירת הקונספט העסקי, אנו נבין מה המטרות שלך ומה הרווח הרצוי ולפיכך נקבע אילו שירותים העסק צריך לספק ולאיזה קהלי יעד ובאיזה תמחור ונייצר מודל עסקי ייחודי לעסק שלך.

מייצרים לך הצלחה מתמשכת

המטרה העיקרית שלנו בתהליך הליווי והייעוץ העסקי הוא לפתח את העסק ולדאוג לרווחיות שלו. כדי לעשות זאת, אנו מייצרים לך עסק שעובד. בתחילת תהליך הליווי והייעוץ העסקי, אנו נבין אילו מנגנונים נדרשים כדי לנהל את העסק שלך ונבנה אותם ביחד אתך, שלב אחרי שלב. כך שתהליך הליווי והייעוץ ייצר לך מנגנוני שיווק, מנגנוני תפעול ומנגנוני שימור לקוחות, כך שההצלחה שלך לא תהיה חד פעמית אלא מתמשכת לאורך זמן.

רשת קשרים עסקים איתנה

כדי לייצר לך יתרון מהותי בפעילות העסקית יש צורך ביצירת רשת קשרים איתנה שתסייע לך ליצור שיתופי פעולה ונטוורקינג שיקדם את העסק שלך קדימה. אנו כל יום עוסקים בהרחבת הקשרים העסקיים ודואגים להיות מחוברים לכל מי שצריך כדי שנוכל לקדם את העסק שלך.

בול למטרה

לא ניתן לך לסטות מהמטרה, גם כשיהיה מאתגר וגם כשזה ידרוש מאתנו לדחוף אותך קדימה. תהליך הליווי והייעוץ העסקי, ממוקד במטרה שלך. זאת אחת הסיבות שלקוחותינו משיגים את המטרות שלהם וממשיכים איתנו למטרות הבאות.

מחויבים לעסק שלך 24/7

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. לכן, כל לקוחות שלנו נמצאים במחשבות שלנו כל הזמן. לאורך תהליך היעוץ והליווי העסקי, אנו חושבים איך לקדם, לשפר ולסייע לך להגיע להצלחה שלך כי אכפת לנו מהעסק שלך וממך.

בחירת יועץ עסקי מקצועי

כל הטיפים לבחירת ייעוץ עסקי שמתאים בול לעסק שלך

מי הם יועצים עסקיים וכיצד נבחר אותם נכון?

כיום ייעוץ עסקי הוא תחום שרבים יכולים לעסוק בו ורבים קוראים לעצמם "יועצים עסקים" וכל אחד מתכוון למשהו קצת אחר. לכן, חשוב בשלב הראשון להבין האם מה שהעסק שלך צריך זה מה שהיועץ מציע.

  • תחום התמחות של היועץ – יש מגוון רחב מאד של יועצים עסקיים כל אחד מגיע עם רקע מעט שונה. ישנם יועצים עסקים שהם רואי חשבון או כלכלנים ואז הידע שלהם בעיקר עוסק בצד הפיננסי. ישנם יועצים שהם יועצים שיווקים ובתהליך היעוץ מתמקדים בתהליכי שיווק ומכירה. ישנם יועצים שהם בעצם קואצרים, מאמנים שמטרתם היא לסייע לך להתמודד עם הקשיים והאתגרים שלך, להבין מה מונע ממך להתקדם ואילו "אמונות מגבילות" יש לך. כדאי לחשוב מה מתאים לעסק שלך, האם חיפשת יעוץ קונקרטי בתחום הכספים כי יש קושי תזרימי, האם חיפשת מישהו שיסייע לך לשווק נכון את העסק או האם חיפשת מישהו שיסייע לך להבין למה נתקעת במקום.
  • ניסיון ושיטת עבודה – חשוב לבחון אילו עסקים ליווה היועץ, האם הוא ליווה עסקים בישראל או בחו"ל והאם הוא יודע להתאים את עצמו לתחום הפעילות של העסק שלך. יש עסקים שמעדיפים כי ילווה אותם יועץ שהמומחה באותו תחום פעילות ויש כאלו שחשוב להם צורת החשיבה של היועץ. כדאי לחשוב מה חשוב לך? האם ידע מקיף בתחום שלך הוא לדעתך קריטי או שיועץ שהוא אדפטיבי ומסוגל לחשוב מחוץ לקופסא יכול להתאים את עצמו ולתת לך מענה יותר מתאים.
  • חיבור אישי – בסופו של יום, תהליך הליווי והייעוץ העסקי הוא תהליך ממושך. התהליך הקצר ביותר שיצא לנו ללוות היה 3 חודשים. על כן, חשוב מאד החיבור האישי. האם ה"וויב" של היועץ מתאים לך? האם הרגשת בפגישה כי אפשר לסמוך עליו והוא נראה לך אמין? החיבור האישי ותחושת האמון ביועץ היא קריטית להצלחה הליווי. בלי זה, מאד קשה לייצר ליווי אפקטיבי. לכן, גם אנו בוחנים את העסקים שמגיעים אלינו ורואים האם אנו מתחברים אליך, כדי לוודא שתהליך הליווי יהיה אפקטיבי וישיג את מטרותיו.
מעוניין לקבל פרטים מלאים? צור קשר!

ייעוץ עסקי: האם העסק שלי זקוק ליעוץ?

בהתייחס לשאלה זו נתייחס לשני דברים מרכזיים שחשוב לבחון אותם.

  1. מה היכולות שלך בניהול העסק שלך?
  2. באיזה שלב נמצא העסק?

מה היכולות שלך בניהול העסק שלך?

פגשנו לא מעט עסקים שיודעים להתנהל מצוין ולא היה שום צורך בליווי וייעוץ עסקי וגם בעסקים שלא משנה מה היינו עושים לא היו מגיעים לשום מקום כי הבעלים ממש לא שם ולא מחויב לתהליך ולכן ויתרנו מראש והחלטנו לא ללוות אותם.

תהליך ייעוץ עסקי דורש מחויבות והתמדה ולכן, שניה לפני שקופצים למים, כדאי לחשוב, האם העסק יש בך את הרצון להשקיע ולהיות מחויב לתהליך ייעוץ עסקי. אם לא, חבל לבזבז את הזמן שלך ולהשקיע כסף במשהו שלא יעבוד.

בנוסף, יש לבחון מה היכולות שלך בכל היבטי העסק? איך ניהול העסק מתנהל היום? האם הניהול תזרים הוא חיובי וטוב? האם יש לך מנגנוני שיווק יעילים וטובים? האם קל לך למכור ולסגור לקוחות חדשים? האם אחוז גבוה מלקוחותיך חוזרים אליך שוב ושוב? האם ברור לך איך לנהל את העובדים? הספקים? ואיך לתפעל את העסק בצורה אפקטיבית? והכי חשוב, האם המטרות שחשובות לך כרגע מושגות? או ההרגשה שהעסק תקוע או שאפשר להשיג יותר ולא ברור לך איך לעשות זאת?

באיזה שלב נמצא העסק?

"רק חשבתי על קונספט" – אם העסק עוד לא נבנה וחשבת לפתוח עסק, חשוב מאד להתייעץ עם יועץ! אומנם בחינת תכנית עסקית וכדאיות עסקית זה לא עסק זול אבל עדיף להוציא כמה אלפי שקלים בתחילת התהליך מאשר לאבד את כל הכסף שחסכת לאורך השנים. תהליך יעוץ עסקי קצר וממוקד יסייע לך להבין האם כדאי לך לפתוח את העסק והאם העסק ישיג לך את ההכנסות הרצויות? לפעמים באים אלנו בעלי עסקים שרוצים להרוויח מעסק 50 אלף ₪ אך בפועל, כדי לעשות זאת, הם יצטרכו להשקיע סכומים שכרגע לא מתאים להם להשקיע. כדאי לדעת זאת בהתחלה ולא בסוף.

"יש לי עסק רווחי אבל לא זה לא מספיק לי" – הצלחת לייצר עסק רווחי שמניב לך הכנסה קבועה. קודם, כל הכבוד. לא פשוט במציאות של היום, לייצר עסק רווחי, אז ככל הנראה, עד כה עשית משהו טוב! כל הכבוד. אבל זה לא מספיק לך? ניסית כל מיני מהלכים אך בינתיים, העסק לא מצליח להניב לך את מה שבאמת רצית? אז שווה להתייעץ עם יועץ עסקי. להבין, האם העסק יכול לייצר לך את מה שרצית ולהבין מה נדרש כדי להשיג את זה.

"יש לי עסק מעולה ואני רוצה לפתח אותו לרשת" – יש לך עסק מצליח והחלטת שזה הזמן להתרחב בארץ ובחו"ל. זוהי נקודה שכדאי להתייעץ עם יועץ עסקי. להבין האם שווה לפתח את העסק לרשת. יש הרבה עסקים מצליחים וטובים אך כשרוצים לפתח אותם לרשת, מבינים שהעלויות ותפעול הנדרש הוא גבוה מדי ולא תמיד מצדיק את ההתרחבות. על כן, יש לבחון את אפשרויות הפיתוח, לחשוב האם כדאי לפתח את הרשת בבעלות מלאה או בשותפות או זכיינות ולהבין מה המודל העסקי הנכון לפיתוח הרשת.

"העסק בקריסה ואני בחובות" – תקופה לא פשוטה עוברת על המדינה ועל העולם כולו, קשה מאד לנהל עסק בימים אלו ולפעמים זה מוביל לחובות קשים. חשוב מאד בשלב זה להתייעץ עם יועץ עסקי ולבחון האם בנקודה שהעסק הגיע אליה, כדאי למזער נזקים ולסגור אותו או יש דרך להציל אותו. זהו שלב לא פשוט. כל צעד בעסק יכול להוביל לקריסה או להצלחה שלו, כדאי לא להתמהמה ולשוחח במהירות עם איש מקצוע.

מה זה בעצם ייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי לעסקים בינוניים, דוחות רווח והפסד

אם נשאל אותך מהו ייעוץ עסקי, סביר שיהיה לך איזשהו מושג מה זה ייעוץ עסקי. רוב לקוחותינו, מספרים לנו שאחרי שהם מתחילים את הליווי איתנו, שהם מבינים שמה שהיה להם עד היום, זה לא מה שאנחנו עושים. אם נשאל כל לקוח מה אנחנו עבורו, לכל אחד יהיה תשובה אחרת. כי אנחנו מתאימים את עצמנו ללקוח ותהליך הליווי והייעוץ מתמקד במה שהוא זקוק. כדי שנעזור לך להבין האם תהליך ייעוץ עסקי שלנו מתאים לך, אנחנו נסביר לך מה אנחנו עושים עם הלקוחות שלנו.

לאורך שנים שאנו מלווים עסקים וחברות, צברנו ידע רב (שכמובן, אנו דואגים לעדכנו כל הזמן), אנו לוקחים את הידע והיכולות ודרכם אנו בוחנים את העסק שלך, מנסים להבין היכן הוא נמצא היום ומה הפוטנציאל שלו. בפגישות הראשונות, אנו נבין ממך מה בעצם חשוב לך ומה מבחינתך היא הצלחה. החיבור בין הרצונות שלך, מצב הנוכחי של העסק והידע שיש ברשותנו, מייצר את ה"תכנית העסקית".

 

התכנית העסקית בעצם כוללת מתכון ממוקד ומדויק לייצר את ההצלחה שלך. אבל לכתוב תכנית, זה לא מספיק. צריך גם להשיג אותה. על כן, אנו מלווים אותך בכל שבוע, משבוע לשבוע ועוזרים לך לקדם את המטרות שלך. בכל פגישה, נעבור על הנושאים והמשימות שצריך לעשות, נקבע את סדרי העדיפויות ולפיכך נקבע מה עושים ביחד ומה ביכולות שלך לקדם בנפרד.

לאורך תהליך ייעוץ עסקי, אנחנו נשקף לך מה האפשרויות שעומדות פניך לפיתוח העסקי ונבהיר לך מה כל אופציה תדרוש ממך. בנוסף, נסייע לך לבחור את האופציה שהכי נכונה ומתאימה באותו שלב שהעסק שלך נמצא ונכשיר אותך לניהול העסק בכל היבטיו, כמובן על פי היכולות שלך. אם נדרש לחדד את יכולות המכירה שלך, אנו נבין איך תהליך המכירה מתרחש היום ונסייע לך לבנות תהליך מכירה טוב יותר, שמספק ערך ללקוחות שלך וגורם לך להרגיש בנוח בשיחה או פגישת המכירה. אם נבין כי תהליכי השיווק כרגע אינם מספקים, אז נבנה ביחד תהליכי שיווק נוספים, נעבוד עם מי שמנהל את המדיה שלך ונבנה ביחד את המסרים הנדרשים לשיווק העסק שלך. במקביל, נעבור ביחד על תזרים המזומנים שלך, נבין מה התמחור הקיים ואיך צריך לשנות אותו לכל מוצר או שירות שהעסק מספק כדי שיהיה אפשר להגיע לרווחיות הנכונה וכמובן, זה רק על קצה המזלג. בקיצור, אין נושא בעסק שלא נגע בו ולא נסייע לך לנהל אותו בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ עסקי וליווי - 3 השלבים העיקריים

אבחון מצב קיים – בשלב הראשון נבין באיזה מצב העסק נמצא היום, מה השירותים שהעסק מציע, מה התמחור, איזה קהל יעד פונה העסק ומה הפוטנציאל העסקי.

קביעת מטרות ובניית תכנית עסקית – בהתאם למצב המצוי והמצב הרצוי נקבע ביחד את היעדים העסקיים שלך ונבנה תכנית עסקית מפורטת בה נדע מה צריך לעשות בכל היבט של העסק.

ליווי בהשגת היעדים – בכל שבוע נפגש ונלווה אותך בהשגת היעדים. נספק מענה בכל היבטי העסק, נכשיר אותך בתחומים בהתאם ליכולות שלך, נסייע לך בתהליכי משא ומתן מול ספקים, קולגות ושתפ"ים ונדאג שבכל היבטי העסק יש לך את הכלים הנדרשים לקידומו.

הליווי שלנו כולל טיפול בכל התחומים האלו:

אם כבר השקעת בייעוץ עסקי

אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר לעסק שלכם!

איור מדרגות הצלחה

קודם כל, כפי שרשמנו מקודם, בחרו ייעוץ עסקי שמתאים לכם ויש לכם חיבור אישי טוב איתו. התקופה כיום בישראל ובכלל בעולם, היא תקופה לא פשוטה שדורשת המון גמישות, יצירתיות ויכולת להגיב בצורה מהירה לכל שינוי. בחירה נכונה של יועץ עסקי מקצועי היא קריטית לעסק שלך. תהליך ליווי ויעוץ עסקי הוא תהליך שדורש מחויבות והשקעה כספית לא קטנה ולכן חשוב שהבחירה תהיה של יועץ שמתאים לקידום העסק והחברה שלך.

נדרש מישהו שמבין אותך, מבין מה העסק שלך זקוק ויודע לספק לך מענה מדויק לצרכים שלך. אין לך זמן ותקציבים לעבור מיועץ ליועץ ולנסות ולראות מי הכי מתאים. לכן, חשוב מאד לבחון שהיועץ שבחרת, הוא יועץ בעל ניסיון רב שנים, הוא בעל מוניטין ויכול לספק לך הוכחות לך שהוא מביא לתוצאות אמיתיות.

כפי שתיארנו לפני כן, ישנם נושאים רבים שהעסק שלך כנראה זקוק לטיפול. כל עסק, הוא ייחודי ונדרש לתת לו את המענה הכי מדויק ואכפתי שיש. כי רק מחויבות אמיתית שלך עם יועץ עסקי שמחויב לך ולהצלחה שלך, יוביל אותך ליעדים שלך.

חברת MINDED היא חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני, לעסקים בינוניים וקטנים בתחומים כמו: קמעונאות, מזון, שירותים ומסחר. אנו בעלי ניסיון רב ועשיר, שלאורך שנים ליווינו בעלי עסקים רבים ממגוון תחומים. אנו יודעים בדיוק איך להוביל אתך להצלחת העסק שלך. סל השירותים שלנו כולל: בניית תכנית עסקית, גיוס מימון לעסקים, קביעת תמחור, סיוע בניהול תזרים מזומנים חיובי, ניהול תקציב, שיפור תהליכי שיווק ופרסום, הכשרת מכירות, ייעוץ ארגוני, ייעול של תהליכי העבודה, הכשרת עובדים, הכשרה ניהולית, בניית מנגנוני בקרה ותפעול ועוד. כל הליך הליווי והייעוץ לעסק מתבצע לצד הטמעה של תכניות עבודה ארגוניות, ליווי של הדרג הניהולי הבכיר ובהם מנכ”ל וסמנכ”ל ושאר הדרגים לטובת הטמעת אסטרטגית החברה ותוכניות לניהול של תקציב נכון ושיווק מנצח.

שותפים ובעלים

קבוצת מיינדד - ייעוץ עסקי

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
יועץ ויזם עסקי

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומוסמך כיועץ אישי. בעל ניסיון רב שנים בהקמת יוזמות עסקיות, ניהול בתפקידים בכירים וליווי עסקים.
ניסיון עשיר בליווי מגוון רחב של בעלי עסקים וחברות, לאורך שנים, ליוו עסקים ומנכ"לים וסייע להם לשיפור ההתנהלות העסקית ולהכפיל ואף לשלש את התוצאות העסקיות. אני מאמין כי כדי להגיע לתוצאות נדרש להתמיד ולהיות מחויב למטרות שלך. חשוב מאד להתמקד במטרה ולא לסטות ממנה, אחרת הולכים לאיבוד. לכן, אני לא מוותר ללקוחות שלי ואצלי אין תירוצים, גם כשמאתגר וקשה, אני מוצא את הדרך להוביל את בעל העסק להצלחה ולא לוותר לעצמו.

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
יועצת ארגונית ועסקית, יזמת ומרצה באקדמיה ובארגונים.

בעלת תואר שני (MBA) ביעוץ ארגוני ומנהל עסקים, מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי פרס, חוקרת תחומי הלמידה, שירות, מוטיבציה וקבלת החלטות.
בעשור האחרון, מלווה עסקים וארגונים בהשגת היעדים העסקיים שלהם. מעבירה אותם מחשיבה של עסק קטן, לחשיבה של עסק כארגון, גורמת להם לייצר מנגנוני התנהלות אפקטיביים שמאפשרים להם לנהל את העסק כמו שעון שוויצרי ולהכפיל ולשלש את הרווחיות מן מהמצב הקיים. אני מאמינה ביצירת ארגונים ועסקים משמעותיים, עסקים הממוקדים בחוזקות שלהם, יכולים להניב יותר לעצמם ולסביבה. אין עסק הדומה לאחר ולכן כל עסק זקוק למענה מותאם אישית. אין דבר יותר מספק מסיוע לעסקים וארגונים להשיג את המטרות ולראות אותם נהנים מהדרך ומהתוצאות.

רוצה להכיר אותנו יותר?
יש לך שאלות נוספות?

אנחנו כאן כדי לתת לך מענה מהיר

אודות חברת MINDED

השאר לנו פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

יצירת קשר

דרכי התקשרות נוספים עם מיינדד

חייגו אלינו עכשיו

09-3750040

שלחו לנו מייל

minded@mndd.co.il

כתובת המשרד

התע"ש 20 (בית הפעמון) כפר סבא

הורדתם כבר את האפליקציה שלנו?
ANDROID
APPLE - בקרוב
מאמרים ומדריכים

שעלו לאחרונה לאתר

ניהול ההוצאות בעסק

ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ניהול לקוחות

ניהול לקוחות

אחד התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק הוא ניהול לקוחות נכון וחכם.כיצד ניתן לייעל את ניהול הלקוחות בעסק? כיצד תוכלו לשמור על הלקוחות שהשגתם? כיצד

ניהול משברים

ניהול משברים

כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים – כיצד מתמודדים?איך

ניהול זמן

ניהול משימות

בתחרות הרבה המצויה כיום בין עסקים, אין ספק שללא ניהול נכון של משימות ושל זמן קשה מאוד לשרוד ולהצליח.צוות המומחים של חברת מיינדד ייעוץ עסקי,

ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים המזומנים של העסק, הוא למעשה ניהול מאגרי הכסף הפנוי לביצוע פעולות בעסק.יכול להיות עסק רווחי – כלומר שהכנסותיו גדולות מהוצאותיו – אך ללא

פיתוח מוצר

פיתוח מוצר

כל מוצר שקיים היום בשוק, החל מגאדג'ט פשוט למטבח ועד לאפליקציית Waze, נולד כרעיון בראשו של אדם.כל המוצרים שאנחנו רוכשים נולדו כתוצר של תהליכי חדשנות

© כל הזכויות שמורות לחברת MINDED.
Call Now Button
התחלת שיחה
1
היי, נעים מאוד, שמי עדי.
במה אוכל לעזור?